Купити щепу для опалення - відмінний варіант

Ціна:
440грн/м.куб

Щепа - це один з найбільш недорогих сипучих матеріалів для опалення великих за площею виробничих та житлових приміщень. Це подрібнені відходи деревовиробництва, лісозаготівель, які можуть мати різну форму і величину. Вони здатні замінити собою дубові, вільхові та будь-які інші дрова.

Соснова тріска для опалення виявиться вельми цікавою альтернативою не тільки дровам, але і брикетам, паллетам і газу. Саме вона дозволить заощадити кошти на придбанні і доставці великих обсягів деревного твердого палива.

Подібні вигоди народжують попит, тому деревні відходи знаходять все більшу популярність. У зв'язку з чим, рекомендуємо перед тим, як купити щепу, докладно вивчити її характеристики, вигоди замовлення і інші переваги.

Особливості застосування тріски

Почнемо з того, що цей вид твердого палива використовується в котельнях для обігріву різних приміщень. Нерідко його вибирають і для отримання теплової енергії невеликі підприємства в Києві, а також приватні господарства.

Цікавий факт: якщо котельня розташована недалеко від деревообробних виробництв, то деревна тріска, поряд з іншими видами палива, - це саме вигідне рішення. Відсутність витрат на доставку тріски збільшують рентабельність її покупки. В інші випадки має сенс проводити додаткові розрахунки і оцінювати вигоди з урахуванням віддаленості між собою об'єктів.

Але, як і будь-який інший матеріал, соснова тріска для опалення повинна володіти певними характеристиками. І з огляду на їх, можна буде говорити про практичність тріски і вигоди її використання.

Ми пропонуємо вам якісний паливний матеріал, який виправдає всі вимоги кожного замовника.

Вам слід знати, що:

• тріска калорійна, має високе теплотворення;

• вона економічна, це один з найбільш дешевих енергоносіїв в нашій країні.

Зверніть увагу: тріска технологічна може бути використана для отримання теплової енергії, але подібна покупка виявиться занадто затратною, так як призначена для інших цілей. Тому паливна тріска - більш економічний вид палива.

Виробництво тріски

Якщо вас зацікавило придбання недорогого біопалива, то слід знати, що в нашій країні не так багато компаній, які здатні запропонувати великий обсяг даного матеріалу. Це пов'язано з відсутністю обладнання, ціна якого висока. «База дров» ж є винятком, тому що у нас є власні виробничі ресурси. Ми пропонуємо вам купити соснову, тріску для опалення за вигідними цінами і в будь-яких обсягах.

Ми використовуємо високоякісне та сучасне обладнання: рубальні машини, подрібнювачі, а також роторно-ножові дробарки, яке дозволяє запропонувати в результаті якісне біопаливо.

Наша тріска не волога, не містить в складі сторонніх домішок: мінеральних відкладень, листя, голок, металевих включень. Вона абсолютно придатна для отримання теплової енергії. При цьому, ви можете бути впевненими, що розмір фракцій оптимальний для проходження в різні типи систем подачі палива котлів.

А це означає, що вам залишиться тільки зробити розрахунки і визначити необхідні обсяги даного біопалива. Ми ж раді запропонувати вам цікаві ціни на вироблене нашою організацією деревне паливо в потрібних кількостях.

Інформація для покупців

У нашій компанії є всі ресурси і можливості для налагодженого і регулярнгої продажу тріски. У зв'язку з чим, можуть бути забезпечені великі і малі виробничі підприємства і організації, також як і приватні господарства у великих містах, селищах і віддалених селах.

Один з головних питань - це формування цін на соснову тріску, і тут є деякі значущі моменти. Вся справа в тому, що тріска для опалювання не вимірюється як технологічна. Важливий не тільки обсяг твердого палива, а й кількість виробленої надалі енергії.

Зверніть увагу: технологія спалювання тріски визначає її фракційний склад.

Що ж стосується обчислень, то розрахунки прийнято проводити на основі одержуваної енергії з однієї тонни соснової тріски / дубової тріски або тріски з інших порід деревини. В ході обчислень буде виявлено, що тріска для опалення абсолютно виправдовує витрати, і це збільшує попит на біопаливо. Причиною популярності тріски є і можливість звести до мінімуму споживання газу, наприклад.

Рекомендуємо придбати тріску на етапі початку опалювального сезону або в міру необхідності поповнення її запасів. Просимо звернути увагу, що щепу зазвичай не транспортують на відстань, далі ніж на 100-150 км.

Переваги співпраці і взаємодії

1. Наша компанія пропонує вам придбати тріску для опалення та іншу паливну сировину за низькими цінами.

2. У нас ви можете замовити як відходи деревовиробництва, як і безпосередньо дрова.

3. Нашою компанією буде здійснена доставка по Києву і області, ціна якої розраховується індивідуально.

4. Ми готові проконсультувати, підказати, скільки тріски для опалення може знадобитися для обігріву приміщення з певною площею або на вказаний вами часовий період.

5. З нашою допомогою вам не потрібно буде розміщувати оголошення: «куплю щепу в Україні за низькою ціною від виробника», тому що наші ціни найдоступніші. Пропонуємо переконатися в цьому!

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать