Брикети

Паливні брикети - економна і зручна альтернатива дровам

Паливні брикети - економна і зручна альтернатива дровам

Брикети - це універсальне екологічне паливо, яке недарма отримало назву «євродрова». Вперше їх почали виробляти в європейських країнах, коли постачальники палива усвідомили необхідність максимально ефективно використовувати природні ресурси і знизити вплив людини на навколишнє середовище. Вони можуть відрізнятися за формою і складом, але це завжди зручний і економний варіант для обігріву будинку, лазні або будь-якого іншого приміщення. Наша компанія пропонує купити паливні брикети з вигодою для вас і комфортом для будинку.

Паливні брикети: форма і склад

Брикети для котлів бувають трьох основних типів, які розрізняють за формою і щільністью. Піні-кей (Pini & Kay) - це довгі трубки з темними блискучими гранями, які мають шестигранну або квадратну форму з отвором в центрі. Воно створює додаткову тягу під час горіння, і дозволяє швидко нагріти приміщення навіть без примусової подачі повітря в топку. Щільність таких брикетів становить 1,08-1,40г / см3.

Брикети нестро мають форму циліндра. Їх щільність становить 1 - 1,15 г / см3. Форма руф (RUF) – схожа на цеглину. Цей тип паливних брикетів менш щільний (0,75-0,8 г / см3), але не поступається попереднім по теплотворенню і зручності.

Наша компанія пропонує купити паливні брикети всіх трьох видів з зручною доставкою по Києву і області.

Основний матеріал, з якого виробляють брикети паливні - це деревна тирса. Це все, що потрібно: немає необхідності додавати склеювальні суміші, оскільки деревина містить природний клей, який виділяється при пресуванні - лігнін. Тому брикети для топки не шкідливі для людини.

Максимальна теплотворність деревних брикетів становить 5043 ккал / кг, але цей показник залежить від вологості, як і у будь-якого іншого палива. Наприклад, при підвищенні вологості з 4% до 10% теплотворність падає до 4341 ккал / кг. Зольність, або процентний вміст негорючих мінеральних елементів, мінімально - 0,5-2,5%.

Менш зручні для домашнього використання, але також придатні брикети виготовляють із соломи, торфу, лушпиння соняшника та іншої горючої органіки. Вони мають свої переваги і недоліки: наприклад, лушпиння від насіння має високу теплотворність, але може забруднювати димохід, а рисова лушпиння на 20% складається з негорючої золи. Торф містить шкідливі домішки і дає багато золи, зате на такі паливні брикети ціна невисока. Брикети з кам'яного вугілля мають неймовірно високу теплотворність (5800-9000 ккал / кг), а й високу зольність в порівнянні з деревними аналогами (10%).

Ці види брикетів також можна придбати на База дров.

Як виготовляють брикети для опалення

Брикет паливний виробляють в три основних етапи: подрібнення, сушіння і пресування.

1. Сировина, тобто тирса, тріски або лушпиння, дроблять і подрібнюють до стану борошна.

2. Потім його доводять до вологості 4-12% (залежно від виду сировини). Оптимальна кількість вологи дозволяє максимально ефективно спресувати матеріал в щільні брикети без тріщин і пор.

3. Пресування проходить в гідравлічному пресі або екструдері під високим тиском. За рахунок тертя температура деревної муки підвищується, і вона склеюється за допомогою лігніну. На деяких виробництвах її додатково підігрівають до 250-350 ° С. При цьому поверхня брикета оплавляется і стає блискучою і міцною.

4. Далі брикети нарізають (в разі пини-кей або нестро), охолоджують і фасують.

 

Чому варто купити брикети для топки

Ті, хто вирішив купити паливні брикети, отримують ряд переваг:

• Висока теплотворність та ефективність. За рахунок низької вологості тепловіддача вище, ніж у дров, незважаючи на те, що брикети паливні складаються з тієї ж деревини. Витрати палива можна знизити шляхом рівномірного правильного укладання.

• Рівне горіння. У разі деревних брикетів іскри, дим і кіптява виключені, оскільки вони містять мінімум вологи, і в них немає порожнин, смоляних ходів або інших недоліків, властивих цільним дровам.

•          Економія часу. Брикети дають мінімальну кількість золи і не призводять до утворення сажі в димоході, завдяки чому обслуговування опалювального обладнання можна проводити рідше. Крім того, деякі типи котлів оснащені автоматичними системами подачі брикетів в топку, що сильно знижує тимчасові витрати.

• Зручність в зберіганні. За рахунок стандартної форми і високої щільності, яка вдвічі вище, ніж у дров, паливні брикети займають мало місця.

• Екологічна чистота і безпека. Брикети київ не гниють, так як при виробництві висока температура знищує всі мікроорганізми. Вони наврядчи можуть спалахнути випадково через великиу щільність. При горінні виділяється мінімум шкідливих речовин через низький вміст сірки. Деревні брикети - поновлюваний природний ресурс, тому їх спалювання не шкодить екосистемі. Нарешті, навіть зола має корисні властивості, що дозволяює застосовувати її в якості добрива.

• Універсальність. Якщо купити паливні брикети, ними можна легко замінити всі інші види твердого палива. Вони відмінно горять в котлах, печах, камінах і навіть мангалі і барбекю.

Проте, є і недоліки:

• На паливні брикети ціна київ вище, ніж на звичайні дрова в тому ж регіоні. Цей недолік компенсується високою теплотворною.

• При високій вологості брикети можуть стати пухкими або розсипатися. При цьому знижується їх теплотворність. Рекомендується купити паливні брикети і відразу помістити їх в сухе закрите приміщення, наприклад, в котельню.

Особливості застосування та витрата паливних брикетів

Власники цегельних печей, камінів і будь-якого типу котлів можуть купити паливні брикети. Температура горіння і якість пального матеріалу дозволяє із зручністю їх використовувати у всіх видах опалювального обладнання.

Розпалити паливний брикет нескладно. Можна використовувати як папір з картоном, підкладені внизу топки, так і спеціальні гелі та рідини для розпалювання. Після нанесення останніх слід почекати пару хвилин, поки вони вберуться. В обох випадках потрібно укласти брикети в топці так, щоб між ними циркулювало повітря. Чим щільніше укладані, тим довше буде час горіння. Ще один спосіб - розпалити невелику партію дров і покласти дервесні брикети поверх вугілля.

Цей вид палива горить досить довго (до 2-3 години), але швидкість згоряння залежить від того, наскільки сильна тяга. Занадто сильна тяга при відкритій заслінці призводить до швидкого перегорання. Якщо ж укласти брикети правильно, можна забезпечити довге і рівномірне горіння без примусової вентиляції.

Проаналізувавши брикети паливні відгуки, можна зрозуміти, що на опалення будинку площею 200 м2 йде 30 кг брикетів на добу. За одну зиму для такого будинку в помірному кліматі витрачається близько 6 тонн. Точний обсяг фінансових витрат залежить від коефіцієнта ефективності котла, наявності утеплення будівлі і того, яка на брикети паливні ціна.

Таким чином, оптимальний варіант для тих, хто хоче поєднати економність, зручність і тепло в будинку - це паливні брикети купити київ.

Як купити паливні брикети швидко і зручно?

Щоб паливні брикети купити в києві, зверніться в нашу компанію. Ми забезпечимо своєчасну поставку висококласних брикетів Pini kay, RUF або Nestro по Києву і області. Ви можете вибрати будь-яку дату доставки і спосіб оплати (перказ на карту, готівковий або безготівковий спосіб).

Зв'яжіться з нами, щоб брикети купити Київ з доставкою або дізнатися більше про наші товари. Консультанти компанії База Дров допоможуть вибрати оптимальний вид палива, розрахують ціну доставки по вашій адресі і розкажуть які брикети для опалення відгуки розмістили наші клієнти.

Также вас могут заинтересовать