Деревні пелети - екологічне і вигідне рішення для опалення будинку

Ціна:
6500грн/т.

Пелети - це спресована деревна тирса. По суті, це ті ж дрова, тільки позбавлені більшості недоліків і вироблені в зручній для спалювання формі. Дерев'яні пеллети відмінно горять, виробляючи величезну кількість тепла і майже не утворюючи золи. Зараз багато власників будинків хочуть купити пелети в Києві, щоб заощадити на опаленні та знизити свій негативний вплив на екосистему.

Щоб деревні гранули пеллети купити, зверніться в нашу компанію. Ми пропонуємо якісне паливо за вигідною ціною зі зручною доставкою по Києву і області.

Пелети: властивості і класифікація

Європейський стандарт ENplus виділяє три класи деревних пеллет: А1, А2 і В. Останній застосовується на великих виробництвах через високу зольність і вміст токсичних речовин (миш'як, свинець, сірка і т.д.). Вони складаються в основному з деревної кори, яка і дає багато золи. При цьому пелети В не поступаються двом іншим класам по теплотворенню.

Між А1 і А2 різниця невелика, але для домашнього використання краще всього підходить клас А1, або «преміум». Пелети такого типу ще називають білими, оскільки вони виробляються тільки з тирси сосни, дуба, граба та інших порід, часто використовуваних в опаленні. Пелети «преміум» менше кришаться, містять мінімум кори і пилу. Зольність не перевищує 0,4%, а теплотворність - найвища серед трьох класів. Також стандарт А1 визначає деякі умови виробництва і зберігання пелет, які повністю дотримуються в нашій компанії. Якщо ви плануєте купити пелети в Києві у нас, ви отримаєте паливо найвищої якості, яке відповідає заявленим характеристикам.

Також існуює агропеллет - спресовані відходи сільськогосподарських культур, такі як лушпиння соняшника або гречки. Виробництво таких гранул дає можливість утилізувати інші органічні відходи з користю. Солома, горіхова шкаралупа, кукурудзяні качани - практично все можна гранулювати і використовувати в опаленні замість того, щоб просто викидати.

Зольність таких пелет перевищує 4%, що досить багато для цього виду палива, а теплотворна здатність становить 15 МДж / кг. Вони призначені для спеціалізованих котлів для великих теплових станцій. Хоч вони і поступаються за якістю чисто деревним гранулам, пелети ціна за тонну буде найнижчою, але для побутових споживачів вона не виправдана. Тому господарям приватних будинків доцільніше буде купити пелети для котла найкращого класу.

Нижче представлені основні характеристики для класу ENplus А1.

 • Щільність - 1,21 г / см3
 • Питома теплота згоряння - 17,2-21,20 МДж / кг
 • Теплота згоряння пелети - 4500 ккал / кг
 • Летючі речовини - 84,6%
 • Зольність - до 0,5%
 • Волога - 6,8%

Як виробляють паливні пелети?

При необхідності сировина для виробництва деревних пеллет сортується. Для виготовлення пеллет найвищої якості потрібно відокремити деревину від кори, соломи та інших компонентів, які дають підвищену зольність. Потім матеріал подрібнюється на молотковій дробарці до розмірів 3-4 мм. Подрібнена сировина надходить в сушильний барабан, де висушується до показника вологості 8-12% за допомогою гарячого повітря. Важливо не перегріти сировину вище 4000С, щоб не зруйнувати сполучний компонент деревини - лігнін.

Перед гранулюванням тирсу обдають парою і подають в гранулятор. Цей пристрій забезпечує точий тиск, температуру і вологість, необхідні для того, щоб лігнін склеїв тирсу в щільні гранули. Коли нагріта стружка проходить крізь отвори в матриці, з неї формуються ті самі циліндри. Таким чином, виробництво пелет є можливим завдяки природному «клею», який міститься в деревині.

Останній етап виробництва - охолодження і фасування. Деякі постачальники пропонують купити паливні пелети насипом, але в такому випадку вони можуть набрати вологу і пошкодитися при транспортуванні. Ви можете купити пелети в Києві, розфасовані мішки по 15 кг.

Пелети для опалення: переваги

 • Неймовірні показники ефективності. Жодні дрова не мають таку теплоту згоряння, як паливо пелети - 4500 ккал / кг, що можна порівняти з кам'яним вугіллям.
 • Економічність. За обсягом теплової енергії 1 тонна пелет дорівнює 1,5 тоннам дров або 500 л дизеля.
 • Довге, рівне горіння з мінімальною кількістю золи дозволяє скоротити час на обслуговування котла.
 • Пелети в бігбегах зберігати зручно і безпечно. Вони займають мало місця через високу насипну щільність. Якщо купити пелети в роздріб київ, вони найчастіше фасуються в мішки по 15 кг, що не менш зручно.
 • Зручність у використанні з автоматичними котлами
 • Гранули - екологічно чистий ресурс, оскільки виробляються з дерева, а не викопного палива. При цьому в них міститься набагато менше шкідливих речовин, які забруднюють атмосферу.

Таким чином, є багато причин купити пелети в Києві, і економність і зручність - основні з них.

Витрата паливних пелетів

Точна кількість пелети що потрібна на зиму залежить від багатьох факторів: розміру будинку, матеріалу стін і наявності утеплювачів, середньої температури на вулиці, вентиляції, ефективності опалювального обладнання і т.д. Найпростіше зрозуміти принцип розрахунку на прикладі.

Для початку потрібно знати вхідні дані. Один кг пелети для котла дає 5 кВт при горінні. Для опалення 1м2 площі з мінімальною теплоізоляцією впродовж 1 години необхідно 50 Вт. Припустимо, площа будинку складає 100 м2, паливний котел працює з ефективністю 80%, а опалювальний сезон триває 5 місяців з середньою температурою -2оС.

Першим кроком теплопродуктивність палива необхідно помножити на коефіцієнт ефективності вашого котла, оскільки втрати тепла неминучі:

(5 * 80) / 100 = 4 кВт / кг

У добу на обігрів 1 м2 буде потрібно:

50 * 24 = 1200 Вт.

На обігрів всього будинку потрібно 1200 * 100 = 120 000 Вт, або 120 кВт.

Отже, в добу потрібно 120/4 = 30 кг, в місяць - 900 кг, на 5 місяців - 4500 кг.

Підставте свої значення в формули вище, щоб дізнатися, пелети як топити і скільки вам знадобиться на сезон. Кінцева сума витрат за опалювальний сезон залежить від того, скільки коштують пелети. Хороша теплоізоляція і високоефективні котли допоможуть знизити витрати.

Як перевірити якість пелетів?

Перш ніж пелети для опалення купити, потрібно вміти відрізняти паливо преміум-класу від низькоякісних аналогів.

По-перше, якість деревних гранул можна оцінити візуально. Якщо вони мають рівну поверхню, легкий блиск і не дуже багато тріщин, значить, описані вище нюанси виробництва були дотримані. Погано спресовані пелети паливні будуть матові, пухкі і потріскані.

Колір гранул говорить про їх склад. Білі і світло-жовті пелети виробляють з тирси деревини хвойних і листяних порід. Чим темніше колір, тим вищий вміст кори, яка дає менше тепла і більше золи. Зрозуміло що гранули з сільськогосподарських відходів, таких як лушпиння соняшника, матимуть ще темніший колір.

По-друге, можна перевірити механічну щільність. Пелети піддаються руйнуванню пальцями, але з деяким зусиллям. Поверхня розлому не повинна сильно кришитися. Занадто тендітні пелети в мішках перетворяться в пил ще під час перевезення або всередині обладнання котла.

По-третє, можна визначити наявність домішок, розмочивши пеллету в воді. Вона повинна спочатку потонути, потім досить швидко розмокнути з утворенням суспензії дрібнї тирси. Якщо у виробництві був використаний будь-який клей, крім лігніну, гранула буде довше зберігати цілісність. Відомий осад піску або грунту говорить про погане очищення  сировини перед гранулюванням. Домішки при згорянні перетворюються на попіл, яка може спекаться і пошкоджувати опалювальне обладнання.

Чому варто купити пелети в Києві у нас?

Щоб купити пелети київська область, зверніться в компанію Baza-drov. Нашим покупцям подобається швидкий сервіс, якісний товар і пелети вартість, яку ми пропонуємо.

 • Пелети деревні з тирси сосни, розмір 6 мм
 • Зручне фасування (мішки по 15 кг)
 • Оперативна доставка в обраний вами день і час
 • Широкий асортимент паливних матеріалів
 • Грамотні і доброзичливі консультанти
 • Доступний будь-який вид оплати (переказ на карту, готівковий, безготівковий)

Якщо вам потрібно купити пелети в Києві, зв'яжіться з нами. Консультанти підкажуть найбільш підходящий тип палива для вас, уточнять вартість доставки за вашою адресою і нададуть пелети відгуки, залишені іншими клієнтами.

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать