ДРОВА ДУБОВІ КОЛОТІ

Ціна:
800грн/м.куб

Дуб здавна вважається величним деревом, що символізує міць і богатирську силу. Втім, приносити користь він може не тільки в своєму первозданному вигляді, але і у вигляді колотих полін. Саме їх купити у нас ви зможете за найнижчими цінами на ринку (якість нашої продукції просто не знає кордонів!), Ідеально підійдуть для опалення будинку.

заготовка колотых дров

За статистикою, за обсягами продажів саме колоті дубові поліна є лідером на ринку, і саме їх часто використовують як паливо для різних цілей - будь-то потреби мешканців приватного будинку, або потреби цілих підприємств, чия діяльність пов'язана з активним використанням колотих дубових дров. Головними перевагами даного виду палива є тривалий період горіння і висока ступінь теплоутворення. Якщо ви хочете купити дрова в Києві для опалення будинку або лазні - тоді дубові дрова самий підходящий варіант.

Щоб замовити якісні колоті дубові дрова в Києві, вам зовсім не обов'язково витрачати багато часу на пошуки підходящої компанії, яка зможе поставити вам їх в потрібній кількості. Все, що вам потрібно - просто набрати наш нескладний номер, і ми забезпечимо вас дубовими дровами в потрібній кількості, та ще й допоможемо заощадити чимало сил і фінансів.

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать