ДРОВА ДУБОВІ КОЛОТІ

Ціна:
1700грн/м.куб

Дуб здавна вважається величним деревом, що символізує міць і богатирську силу. Втім, приносити користь він може не тільки в своєму первозданному вигляді, але і у вигляді колотих полін. Саме їх купити у нас ви зможете за найнижчими цінами на ринку (якість нашої продукції просто не знає кордонів!), Ідеально підійдуть для опалення будинку.

заготовка колотых дров

За статистикою, за обсягами продажів саме колоті дубові поліна є лідером на ринку, і саме їх часто використовують як паливо для різних цілей - будь-то потреби мешканців приватного будинку, або потреби цілих підприємств, чия діяльність пов'язана з активним використанням колотих дубових дров. Головними перевагами даного виду палива є тривалий період горіння і висока ступінь теплоутворення. Якщо ви хочете купити дрова в Києві для опалення будинку або лазні - тоді дубові дрова самий підходящий варіант.

Щоб замовити якісні колоті дубові дрова в Києві, вам зовсім не обов'язково витрачати багато часу на пошуки підходящої компанії, яка зможе поставити вам їх в потрібній кількості. Все, що вам потрібно - просто набрати наш нескладний номер, і ми забезпечимо вас дубовими дровами в потрібній кількості, та ще й допоможемо заощадити чимало сил і фінансів.

 Характеристики дров з дуба

  • Щільність сухої деревини: 0,64 г / см3
  • Щільність: 0,69 г / куб.см, 470 кг / складометр
  • Теплотворність: 4857 ккал / кг, 2 МВт. / Складометр, 4,2 кВт.год / кг
  • Питома теплотворність: 3108 ккал
Найкращими показниками володіють дрова дубові з дерев середнього віку. Старі сильніше пахнуть і залишають чимало золи. Молоді ж швидше згорають і віддають недостатньо тепла.
 
Проте, дуб будь-якого віку перевершує по ефективності хвойні і багато листяних сорти дров. Рівне горіння і довгий сильний жар від вугілля зводять до мінімуму час завантаження та обслуговування котла або каміна.
 
Також у дуба є цікава особливість - дрова дубові стійкі до гниття. Справа в тому, що в деревині дуба міститься справжня отрута для цвілі і мікроорганізмів. Вона не дозволяє шкідникам руйнувати дрова, навіть якщо вони зберігаються на відкритому повітрі.
 
Незважаючи на ряд очевидних переваг, у дуба є і недоліки. Якщо купити дубові дрова в цілому, а не колотому вигляді, їх буде важко колоти через високу щільність деревини. Також для максимальної тепловіддачі дуб потрібно довше сушити, ніж інші дрова, тому що він містить багато таніну. Це дубильна речовина, яка горить за температури більше 900 о С, а такої температури вдається досягти тільки за умови мінімальної вологості.
 
Крім того, щільні зразки дубових дров більш насичені мінеральними речовинами, а значить, будуть залишати значну кількість золи в топці. Нарешті, на дрова дубові ціна може бути завищена, тому що дуб має репутацію дорогої, але цінної деревини. З огляду на неймовірну теплотворність та стійкість дуба, ці недоліки можна розцінювати як особливості породи.

Вигоди співпраці з компанією База Дров

Щоб придбати якісні дрова з дуба за вигідною ціною, зверніться в нашу компанію.
Дрова приїдуть точно в строк і будуть відповідати найвищим стандартам. Багато покупців із задоволенням стають постійними клієнтами, тому що у нас:
  • Дрова дубові київ в будь-якій кількості
  • Тільки колоті і просушені дрова (діаметр 30-40 см, довжина 35-40 см)
  • Власний автопарк для швидкої доставки по Києву і області
  • Гнучкий графік і скромні ціни на доставку (з сьогодні на сьогодні або на зазначену дату; ціна залежить від пункту призначення)
  • Зручні способи оплати (готівковий, безготівковий, переказ на карту)
Зателефонуйте нам, щоб купити дрова дубові київ або дізнатися більше про наші
товари. Грамотні консультанти пояснять всі деталі і допоможуть зробити замовлення.

 

Найчастіші питання

1. Як горять дубові дрова?

Дрова з дуба горять рівномірно, без іскор, але язики полум’я відносно невисокі і тьмяні. Щільне вугілля тліє дуже довго і жарко, а кора випускає дим з характерним ароматом.

2. Як виглядають дубові дрова: як розпізнати дуб?

Деревина дуба має бежево-коричневий колір з темними смужками. На поперечному зрізі чітко видно річні кільця, а також світлі прямі прожилки від центру до краю – серцевинні промені. Дрова дубові твердіше більшості інших порід: якщо провести по поліну нігтем, вм’ятини не залишиться. Кора товста, темно-сіра, з глибокими тріщинами

3. Дрова акація або дуб що краще?

Дуб перевершує акацію по теплотворенню (3240 ккал / кг проти 2680 при однаковій вологості) і жаропродуктивності (70-75% проти 59%). Акація краще горить в мокрому вигляді в порівнянні з дубом, тому що дуб містить більше таніну. Але акацію не радять використовувати в топках відкритого типу в погано провітрюваних приміщеннях, оскільки дим містить деяку кількість алергенів.

4. Що таке колотий дуб?

Колотий дуб - це дубові поліна, розколоті на частини діаметром 30-40 см. На відміну від цільних полін, колоті дрова будь-якої породи швидше сохнуть і, безсумнівно, зручніше у використанні. Вигоди співпраці з компанією

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать