Газове вугілля - тверде паливо для опалення житла

Ціна:
7800грн/т.

Газове вугілля - це тверде паливо з високою тепловіддачею і мінімальною кількістю золи і диму. Газове вугілля відносять до групи кам'яного вугілля і маркують буквою Г.

Вугілля Г застосовується для опалення осель і в комунальній сфері, в меншій мірі - в промислових цілях. Ціна на кам'яне вугілля марки Г досить низька, тому його часто обирають власники приватних будинків.

Характеристики газового вугілля

Вугілля Г має кілька характеристик, на які вам варто звернути увагу при його покупці.

Тепловіддача (питома теплота згоряння). Даний показник вимірюється в кДж / кг і в ккал / кг, що означає кількість енергії, що виділяється при згорянні 1 кг палива.

Тепловіддача газового вугілля становить в середньому 7000 ккал / кг, або 29,3 кДж / кг. Однак ці цифри приблизні і залежать від чистоти породи і присутності в ній домішок, які можуть знижувати тепловіддачу. Зазначені показники - лабораторні, тому перш ніж купити вугілля Г, варто орієнтуватися на 5300-5500 ккал / кг.

Зольний Залишок. Вугілля будь-якої марки містить неорганічні домішки, які при згорянні утворюють залишок - золу. Чим вище показник зольності, тим гірше горить паливо. Для кам'яного вугілля марки Г нормою є зольність 10-15%.

Вологість. Позначається буквою W і в нормі для кам'яного газового вугілля становить до 5%. Якщо вологість вище, то тепловіддача такого палива знижується.

Слід розрізняти вологу зовнішню і внутрішню, абсорбційну. Ви можете купити вугілля Г і скласти на зберігання на ділянці, де паливо може намокнути через опади – це не проблема, цю зовнішню вологу ви можете легко усунути, просушивши вугілля на повітрі.

Внутрішня ж волога буде впливати на якість горіння, тому коли збираєтесь придбати вугілля Г, варто уточнити цей показник у продавця. Вугілля, яке пропонує наша компанія, відповідає нормам вологості та виправдовує очікування при використанні.

Як горить газове вугілля?

Як було зазначено вище, при горінні вугілля марки Г при скромній ціні виділяє в середньому близько 7000 ккал / кг. Це хороша теплотворність, для порівняння, вугілля марки антрацит, який набагато вище в ціні, дає трохи більшу тепловіддачу - 7600 ккал / кг.

Довге горіння. Купивши вугілля Г, ви можете розраховувати на поступове і рівномірне горіння. Це забезпечує постійну температуру опалення, навіть в період тління. Відгуки про газове вугіля підтверджують, що це економічне і вигідне паливо для приватного будинку або іншого приміщення, де потрібне опалення та подача гарячої води.

Пожежна безпека. Газове вугілля не схильне до випадкового загоряння. При горінні дає мінімум золи і диму, що дуже важливо для опалення житлового приміщення піччю або каміном.

Легко розпалити і підтримувати горіння. Вугілля марки Г має менш щільну, в порівнянні з антрацитом, структуру. Його простіше розпалити, під час горіння не потрібно постійний піддув. Тому дуже зручно купити вугілля Г для опалення приватних будинків. Для розпалювання використовують папір і деревні тріски, сірники або спеціальний балончик.

Якщо зробили свій вибір на користь газового вугілля, ми можемо доставити його по Києву та Київській області, при цьому ціна буде залежати від пункту доставки.

Застосування газового вугілля

Купити вугілля Г можна для твердопаливних котлів на вугіллі та універсальних котлів на вугіллі та дровах. Ним ви можете опалювати:

  • приватний будинок, котедж
  • баню, сауну
  • ресторан
  • готель, хостел
  • службові приміщення на виробництвах

Купити вугілля марки Г можна і для гарячого водопостачання, для чого встановлюють спеціальні котли.

Можна топити вугіллям Г камін в кімнаті, за умови, що це дозволяє його конструкція - для високої температури, яку дає вугілля, потрібні товсті стінки каміна, а також спеціальний електронний пристрій зольника (піддувала).

На нашому сайті ви можете купити вугілля в Києві з доставкою по місту та області. Наша компанія постачає якісне паливо, яке відповідає всім нормам тепловіддачі, зольності і вологи. Замовте вугілля Г з доставкою і забезпечте тепло в своєму будинку!

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать