Деревне вугілля - кращі вугілля для шашликів на мангалі

Ціну уточнюйте

Деревне вугілля – - це термічно оброблена, багата на вуглець деревина з низьким вмістом води і летючих речовин. Іншими словами, це концентровані дрова без смол і вологи. Багато в чому воно схоже на викопне вугілля, але добути його набагато легше і швидше: замість мільйонів років трансформації в надрах землі свіжу деревину нагрівають, не спалюючи, на кілька годин. Багато власників лазень і камінів, а також досвідчені шашличники хочуть купити деревне вугілля київ завдяки його високій теплотворності, безпеці та зручності.

Наша компанія пропонує деревне вугілля купити з швидкою доставкою по Києву і області. Вам сподобається зручний сервіс і вигідна на деревне вугілля ціна.

Характеристики вугілля для шашлику

 угли для шашлыка

Деревне вугілля має насичений чорний колір з синюватим відблиском і тріщинами по всій поверхні. Структура дерева добре проглядається - видно волокна і сучки. Вдаряючись один об одне, шматочки вугілля видають характерний «дерев'яний» звук.

Головні показники будь-якого твердого палива - зольність, теплотворність та густина. Для деревного вугілля густина відрізняється в залежності від вихідної породи дерева. Так, 1м3 соснового вугілля важить 130-140 кг, березового - 180 кг, букового - 190-195 кг. Така велика різниця обумовлена різною пористістю, тому що справжня густина органічної речовини для всіх порід приблизно однакова - 1,3-1,5 гсм3.

Теплотворність деревного вугілля може сягати дуже високих значень - до 8000 ккалкг. Це можна порівняти з найціннішим викопним вугіллям - антрацитом. Але такі значення можливі за низького (2-4%) вмісту вологи, яке спостерігається лише безпосередньо після прожарювання. При правильному зберіганні деревне вугілля набирає до 7-10% вологи, і теплотворність відповідно падає до 6000-6510 ккал кг, що також чимало.

Зольність цього виду палива складає 2-3%, а летючі речовини, тобто горюча органіка - до 20%. При цьому деревне вугілля містить лише соті частки відсотків сірки і фосфору, так як вони випаровуються в процесі виробництва. Отже, для відкритого вогню доцільно купити деревне вугілля, оскільки воно безпечне й ефективне.

Виробництво: чого роблять деревне вугілля?

Деревне вугілля для мангала виготовляють з будь-якої доступної деревини: сосни, липи, осики, дуба або берези. Наша компанія пропонує вугілля деревне оптом з твердих порід дерева. Виробництво проходить в кілька етапів:

 1. Деревину висушують при 150оС і кладуть в сталеву цистерну під назвою реторта. Вона герметично закривається, щоб обмежити доступ кисню.
 2. Реторти поміщають у піч і нагрівають до 280-300оС. При цьому відбувається піроліз - розкладання деревини на вугілля деревне і органічні речовини (кислоти, смоли і спирти). У сучасному обладнанні останні надходять через витяжку в топку і спалюються. В якомусь сенсі дрова спалюють самі себе.
 3. Далі вугілля піддають прожарюванню за 350-550оС, щоб видалити залишки смол і газоподібних домішок.
 4. Вугілля охолоджують, дістають з реторти, сортують і фасують.

На виході отримують вугілля різних сортів, яке відрізняється відсотковим вмістом вуглецю і вихідною породою дерева. Липа, тополя та інші м'які породи дають вугілля деревне марки А, або чорний. Зміст вуглецю - більше 90%, а зольність не перевищує 2,5%. Марка Б ( «біле» вугілля) отримують із твердих порід, таких як дуб і береза. Марка В має червонуватий колір і виготовляється з хвойних дерев.

Переваги вугілля для шашлику

угли для мангала

 • Легко розпалювати (набагато легше, ніж кам'яне вугілля)
 • Відсутність диму, сажі і вогню
 • Безпека для приготування їжі
 • Екологічність
 • Висока теплотворність (найвища серед усіх видів деревного палива)
 • Універсальність

Деревне вугілля: для чого його використовують?

Деревне вугілля знайшло своє застосування і в сільському господарстві, і в металургії, і навіть у виробництві фільтрів і медичних препаратів, але для побутових споживачів набагато важливіше його властивості як палива.

У камінах деревне вугілля буде давати довгий сильний жар, що дозволить не відволікатися на підтримку тепла і насолодитися затишною атмосферою. Якщо купити деревне вугілля для шашлику, то воно підійде якнайкраще: воно не димить і не дає неприємних присмаків, а приготування м'яса пройде в рази швидше, тому що вугілля не потрібно перепалювати.

Ще одне важливе застосування деревного вугілля - опалення. Як саме вугілля, так і дрібна їх фракція у вигляді вугільних брикетів придатна для спалювання в котлах або печах. В такому випадку вигідніше буде деревне вугілля купити оптом – і як самостійне паливо, і як матеріал для розпалювання більш щільного викопного вугілля. Деревне вугілля ціна за тонну - при покупці оптом буде нижче, ніж за той же продукт в роздріб, зате деревне вугілля в пакетах зручніше транспортувати в поїздці на природу.

Як купити деревне вугілля у Київі та Київській області?

Щоб купити вугілля деревне, зателефонуйте або напишіть нам. Компанія Baza-Drov пропонує деревне вугілля оптом і в роздріб з доставкою на будь-яку адресу в Києві та області. Ми забезпечимо:

 • Якісне вугілля з твердих порід деревини, розфасоване в паперові мішки
 • Широкий асортимент палива і супутніх матеріалів (в тому числі мішки під деревне вугілля)
 • Вибір зручної дати і часу доставки (ціна залежить від пункту призначення)

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать