Вугілля довгополум'яне газове - зручне та ефективне паливо

Ціна:
6500грн/т.

Довгополуменеве газове вугілля - це енергетичне кам'яне вугілля, яке в основному використовують для опалення житлових та громадських будівель. За щільністю і продуктивністю перевершує буре вугілля, але дещо поступається антрациту. Воно має дрібні пори, темно-сірий колір і слабкий блиск.

Якщо вам потрібно купити вугілля ДГ 13-100, зверніться в компанію База Дров. Ми забезпечимо гідну якість продукції і своєчасну доставку по Києву і області.

Вугілля ДГ: характеристики

Вугілля марки ДГ має проміжні характеристики між довгополум'яним і газовим вугіллям. Від газового вугілля ДГ відрізняється більш високою міцністю. За іншими показниками він також займає проміжну позицію між вугіллям марок Д і Г: перший містить менше летючих речовин і більше золи, ніж другий.

Перш ніж купити вугілля ДГ, ознайомтеся з його основними параметрами:

 • Питома теплота - 4700-7000 ккал / кг, 29 300 кДж / кг
 • Максимальна температура при горінні - 1800ºС
 • Щільність органічної маси - 1,3-1,4 г / см3
 • Зольність - 6-19%
 • Вміст вуглецю - до 92%
 • Волога - до 15%
 • Сірка - 1,5-2,3%
 • Летючі речовини - 41% (коливається від 8 до 50%)
 • Показник відбиття вітриніту - 0,4-0,79%

Коротке пояснення термінів:

Питома теплота - кількість енергії, що виділяється при згорянні певної кількості палива в калориметрі. Очевидно, чим більше питома теплота, тим вище ефективність опалення.

Щільність органічної маси - це маса органічних речовин в одиниці об'єму вугілля без урахування пор, тріщин і зольних компонентів. Іншими словами, цей показник відображає, наскільки сильно була спресована органіка під дією температур і тиску. Чим він вищий, тим цінніше паливо.

Зольність - процентний вміст маси вогнетривких мінеральних речовин, які залишаються в золі. Чим менше зольність, тим більший відсоток палива доводиться на «корисну» вагу, тобто органіку.

Летючі речовини - процентний вміст маси кам'яновугільної смоли, яка випаровується при нагріванні вугілля в безкисневому середовищі. Чим менше летючих речовин, тим менше шкідливих хімічних сполук потрапляє в повітря при згорянні палива.

Показник відбиття вітриніту - це геологічний параметр, який використовують для визначення ступеня зрілості органічної породи, в основному вугілля. Його вимірюють як інтенсивність потоку світла, відбитого від поверхні вугілля, розділеного на інтенсивність падаючого світла. Іншими словами, чим більше цей показник, тим вище ступінь вуглефікації і тим щільніше вугілля.

Як горить довгополум'яне газове вугілля?

Як згадувалося вище, горючі речовини вугілля поділяються на летючі і тверді. Першими (за умови достатнього надходження кисню) згоряють летючі речовини. При цьому вони створюють довгі язики полум'я, завдяки яким вугілля ДГ отримало таку назву. На наступному етапі згоряють тверді, або коксові речовини. Вони горять довше і з великим виділенням тепла, ніж летючі речовини.

Щоб забезпечити оптимальні умови для згоряння цієї марки вугілля, потрібно подавати його невеликими порціями і стежити за процесом горіння. Коли вугілля згоряє повністю, він дає жовте полум'я і безбарвний дим. При неповному згорянні утворюється чорний дим і червоні язики полум'я.

Оскільки вугілля ДГ має середню ступінь вуглефікації і відносно високий відсоток летючих речовин, він розгорається і згоряє швидше, ніж щільніщі марки вугілля, такі як антрацит. Його часто використовують для розпалювання антрациту, але він і сам по собі підходить для опалення в котлах або печах.

Переваги довгополуменевого газового вугілля

Якщо ви плануєте купити вугілля ДГ, оцініть його переваги:

 • Низька ціна в порівнянні з антрацитом, але при цьому теплотворність лише незначно нижче
 • Легкість в розпаленні
 • Невисокий вміст сірки
 • Зручність в зберіганні і транспортуванні
 • Економічність: однієї тонни вугілля вистачає на півтора-два місяці опалення приміщення площею до 100 м2
 • Зручність у застосуванні: після розпалювання необхідно лише мінімальне спостереження

Застосування довгополум'яного газового вугілля

Найчастіше клієнти хочуть купити вугілля ДГ для опалення приватних будинків, державних установ, шкіл і так далі. Немає обмежень щодо його застосування: він відмінно горить в камінах, печах, буржуйках і твердопаливних котлах.

Проте, розпалити таке вугілля дещо складніше, ніж дрова. Безпечний розпал виконується в кілька простих етапів.

Спочатку, як зазвичай, потрібно перевірити все опалювальне обладнання на предмет цілісності, чистоти і функціональності. В очищену від золи топку потрібно помістити папір, дрібні тріски і інші матеріали для розпалювання. Зверху кладуть трохи дров, закривають піддувало і підпалюють папір. Коли вогонь розгориться, топку необхідно закрити, а піддувало - відкрити.

Вугілля ДГ насипають на вже прогорілі, що перетворилися на вугілля дрова. Починають з дрібної фракції, а потім додають більші фрагменти. Рівномірний, в міру товстий шар вугілля і постійна подача повітря забезпечать довге горіння без диму і запаху.

Переваги співпраці з нашою компанією

Ви можете купити вугілля ДГ в нашій компанії. Ми відвантажимо потрібну кількість вугілля і доставимо в будь-яку точку Києва і області. Покупцям подобається наше вугілля ДГ 13-100 ціна, якість і оперативна доставка.

Компанія База Дров пропонує вугілля найвищої якості в мішках по 50 кг або навалом. Ви можете замовити доставку в той же день або на будь-яку зручну дату. Оплата проводиться як готівковим, так і безготівковим способом.

Зв'яжіться з нами, щоб замовити довгополум'яне газове вугілля з доставкою або отримати інформацію про наявність та інших деталі. Наші консультанти допоможуть зробити замовлення, розрахують вартість доставки до вашого місця призначення і нададуть вугілля ДГ відгуки, залишені іншими клієнтами.

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать