Вугілля АС (Антрацит Семечка) - економічно вигідний вид палива

Ціна:
6500грн/т.

Поширеним видом палива серед приватних домоволодінь і різних промислових підприємств є вугілля АС. Його істотні переваги - невисока ціна при досить високих показниках тепловіддачі при горінні. Це бездимне паливо, тому його активно використовують в опаленні житлових будинків і кварталів.

Наша компанія «Baza-drov» пропонує купити вугілля антрацит сімка хорошої якості в Києві і Київській області. При необхідності, крім доставки нами буде організована і розвантаження.

Які має вугілля марки АС характеристики?

Вугілля марки АС - різновид твердого палива, який поєднує високу калорійність і низький вміст домішок. Залягає він на глибинах більше тисячі метрів, характеризується і високою щільністю, і теплотою згоряння. Відрізняється вугілля антрацит насіння фракцією, яка має розмір від 6 до 13 мм. Завдяки цьому він отримав таку назву, адже зовні фракція дуже схожа на великі зерна насіння.

Які на вугілля АС 6-13 характеристики варто виділити?

• Вміст вуглецю - 90-96%

• Вміст вологи - від 5 до 6,4%

• Щільність - 1500-1700 кг / м³

• Фракція (розмір шматків) - від 6 до 13 мм

• Теплота згоряння - 7010-7600 ккал / кг

• Вихід летючих речовин - від 3 до 4%.

Також слід знати, що вугілля антрацит насіння купити - вигідне рішення. Адже даний вид палива дешевше газу в два - три рази, при цьому показник теплопровідності приблизно однаковий. Однією тонною антрациту в середньому можна опалювати приміщення площею до 100 квадратних метрів протягом 1,5-2 місяців.

 

Особливості, якими відрізняється вугілля антрацит сімка при горінні?

Всі види антрациту відрізняються тривалим періодом горіння, високим показником тепловіддачі і маленьким вмістом летких речовин. Найбільш поширене вугілля марки АС в опаленні житлових будинків і промислових приміщень. Використовують його для твердопаливних котлів тривалого горіння, для промислових котлів на підприємствах в школах і інших установах, а також печей і казанів побутового призначення. Спільно з більшими сортами застосовується практично в будь-яких печах і котлах.

Характеризується вугілля АС 6-13 при горінні такими моментами:

• Тривалий період рівного горіння;

• Практично не утворюється полум'я;

• Немає диму і сильного запаху;

• Не спікається, утворюється невелика частка золи (8-12%).

Щоб розпалити АС вугілля швидше, застосовуються інші марки, наприклад, довгополум'яне газове. Коли розгориться добре, антрацит насіння засипають рівним шаром. Ще одним важливим моментом підтримки горіння є наявність хорошого поддува. Якщо є постійна тяга, вугілля АС горить повільніше, утворює з золи невелику корочку, що в результаті дає більш економну витрату палива.

 

Якісне вугілля АС за доступними цінами в «База Дров»

Швидко і доступно антрацит насіння купити в нашій компанії «Baza-drov». Ми гарантуємо точну вагу і високу якість вугілля, який зберігається в достатній кількості на складах з дотриманням оптимальних умов. Він не містить пил, сміття і різні домішки.

У нас на вугілля антрацит насіння ціна приємно лояльна, при цьому його якість є відмінна. Наша компанія співпрацює на взаємовигідних умовах з оптовими і роздрібними покупцями. Постійним клієнтам пропонуються індивідуальні знижки і бонуси.

Якщо у вас виникли питання, зателефонуйте нашим менеджерам-консультантам за номерами телефонів що вказанні на сайті. Вони відреагують негайно, нададуть всю необхідну інформацію і дадуть відповідь на поставлені питання.

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать