Вугілля Антрацит Орех (вугілля АО) - вигідний і економічний вид палива

Ціна:
7800грн/т.

Великим попитом серед різних верств населення користується вугілля АО. Він активно застосовується для комунально-побутових, промислових і приватних потреб. Це один з найбільш вигідних і економічних видів палива, який має максимальну тепловіддачу при горінні.

Характеристики, якими відрізняється вугілля антрацит АО

Характеризується вугілля АО підвищеною щільністю, високою теплопровідністю, тривалим періодом горіння і низькою зольністю. Він також байдужий до питань збереження і стійкий до різних погодних умов. Назва антрацит горіх обумовлено тим, що розмір (фракція) становить від 25 до 50 мм, а це за розміром досить близько до звичайного волоського горіху.

Використовується вугілля АО для опалення приватних будинків, в житлово-комунальному господарстві, а також для потреб різних підприємств. Він застосовується в побутових печах, камінах, лазнях і мангалі, підходить для більшості типів печей і камінів. Даний вид палива один з найвигідніших з економічної точки зору.

Які має вугілля АО характеристики? Варто виділити такі основні:

 • Щільність - від 1500 до 1700 кг / м3
 • Вміст вуглецю - 92-97%
 • Вміст вологи - 5-7%
 • Розмір (фракція) - від 25 до 50 мм
 • Теплота згоряння - 6700-7200 ккал / кг
 • Вихід летючих речовин - 6-7%.

На вугілля антрацит горіх ціна вигідна, він приблизно в 2,5-3 рази дешевше газу при однаковому показнику теплопровідності. В середньому однією тонною антрациту можна опалювати протягом півтора-двох місяців приміщення площею 80-100 м2.

Особливості, якими володіє вугілля антрацит горіх при горінні

Володіє вугілля АО високим показником тривалості горіння, що обумовлено його підвищеною щільністю. Розгорається він легко і досить швидко, полум'я невисоке, синьо-червоного відтінку, низьке і практично непомітне, вугілля тліють довго і жар утворюється стійкий. Кількість виділеної теплоти залежить від вмісту вологи та домішок, чим їх менше, тим більше тепловіддача.

При горінні вугілля марки АО не утворює сильний дим і не виділяє різкого запаху. В результаті утворюється зовсім небагато золи, масова частка якої становить не більше 11%. У порівнянні з іншими видами палива (дрова, брикети, гранули, торф) антрацит горіх не вимагає постійної і особливої ​​уваги, так як горить він спокійно і планомірно, без інтенсивного полум'я, потріскування і іскріння.

Якісне і доступне вугілля ОА в Baza-drov

У нашій компанії «База Дров» є вугілля антрацит горіх купити відмінної якості, а також замовити його доставку по Києву та Київській області. Ми співпрацюємо з оптовими і роздрібними покупцями. Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці, індивідуальні знижки і бонуси.

У нас купити вугілля АО вигідно, так як воно відрізняється такими якостями:

 • Велика і однакова фракція;
 • Мінімально допустимий вміст вологи;
 • Відсутність сміття, пилу і різних домішок
 • Невисока на вугілля АО ціна;
 • Гарантовано точну вагу.

Вас цікавить на вугілля АО 25-50 ціна? Зверніться до наших менеджерів-консультантів, зателефонувавши за номером телефону що вказаний на сайті. Вони оперативно дадуть відповідь на всі запитання та нададуть необхідну інформацію.

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать