Вугілля Антрацит Горіх (вугілля АО) - вигідний і економічний вид палива

Ціна:
6900грн/т.

Великим попитом серед різних верств населення користується вугілля АО. Він активно застосовується для комунально-побутових, промислових і приватних потреб. Це один з найбільш вигідних і економічних видів палива, який має максимальну тепловіддачу при горінні.

Шукайте, де вигідно вугілля АО купити в Києві і області? Наша компанія «Baza-drov» пропонує якісну продукцію, яка у великій кількості знаходиться на складах, де дотримуються оптимальні умови зберігання. При цьому у нас на вугілля антрацит горіх ціна приємно вас здивує. Якщо необхідно, то крім доставки ми також організуємо розвантаження.

Характеристики, якими відрізняється вугілля антрацит АО

Характеризується вугілля АО підвищеною щільністю, високою теплопровідністю, тривалим періодом горіння і низькою зольністю. Він також байдужий до питань збереження і стійкий до різних погодних умов. Назва антрацит горіх обумовлено тим, що розмір (фракція) становить від 25 до 50 мм, а це за розміром досить близько до звичайного волоського горіху.

Використовується вугілля АО для опалення приватних будинків, в житлово-комунальному господарстві, а також для потреб різних підприємств. Він застосовується в побутових печах, камінах, лазнях і мангалі, підходить для більшості типів печей і камінів. Даний вид палива один з найвигідніших з економічної точки зору.

Які має вугілля АО характеристики? Варто виділити такі основні:

• Щільність - від 1500 до 1700 кг / м3

•Вміст вуглецю - 92-97%

• Вміст вологи - 5-7%

• Розмір (фракція) - від 25 до 50 мм

• Теплота згоряння - 6700-7200 ккал / кг

• Вихід летючих речовин - 6-7%.

На вугілля антрацит горіх ціна вигідна, він приблизно в 2,5-3 рази дешевше газу при однаковому показнику теплопровідності. В середньому однією тонною антрациту можна опалювати протягом півтора-двох місяців приміщення площею 80-100 м2.

 

Особливості, якими володіє вугілля антрацит горіх при горінні

Володіє вугілля АО високим показником тривалості горіння, що обумовлено його підвищеною щільністю. Розгорається він легко і досить швидко, полум'я невисоке, синьо-червоного відтінку, низьке і практично непомітне, вугілля тліють довго і жар утворюється стійкий. Кількість виділеної теплоти залежить від вмісту вологи та домішок, чим їх менше, тим більше тепловіддача.

При горінні вугілля марки АО не утворює сильний дим і не виділяє різкого запаху. В результаті утворюється зовсім небагато золи, масова частка якої становить не більше 11%. У порівнянні з іншими видами палива (дрова, брикети, гранули, торф) антрацит горіх не вимагає постійної і особливої ​​уваги, так як горить він спокійно і планомірно, без інтенсивного полум'я, потріскування і іскріння.

 

Якісне і доступне вугілля ОА в Baza-drov

У нашій компанії «База Дров» є вугілля антрацит горіх купити відмінної якості, а також замовити його доставку по Києву та Київській області. Ми співпрацюємо з оптовими і роздрібними покупцями. Своїм клієнтам ми пропонуємо вигідні умови співпраці, індивідуальні знижки і бонуси.

У нас купити вугілля АО вигідно, так як воно відрізняється такими якостями:

• Велика і однакова фракція;

• Мінімально допустимий вміст вологи;

• Відсутність сміття, пилу і різних домішок

• Невисока на вугілля АО ціна;

• Гарантовано точну вагу.

Вас цікавить на вугілля АО 25-50 ціна? Зверніться до наших менеджерів-консультантів, зателефонувавши за номером телефону що вказаний на сайті. Вони оперативно дадуть відповідь на всі запитання та нададуть необхідну інформацію.

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать