Вугілля антрацит-дрібний - зручне та ефективне паливо

Ціна:
6700грн/т.

Вугілля АМ - це фракція вугілля антрациту з розміром частинок від 13 до 25 мм. Ввоно має сіро-чорний колір з металевим відблиском, місцями з райдужними переливами. Антрацит - найбільш дрівниший, щільний і якісний тип вугілля. Його добувають в шахтах до 1,5 км глибиною, звідки він надходить на переробку, збагачення та сортування. Основні споживачі вугілля - великі промислові підприємства, але багато власників будинків, лазень і навіть ресторанів успішно використовують його для опалення.

 

Замовивши вугілля ам 13-25 в нашій компанії, ви отримаєте відмінний товар за практичною ціною. Ми гарантуємо своєчасну доставку по Києву та області.

 

Вугілля АМ характеристики:

• Питома теплота згоряння - 7400-9000 ккал / кг (33,9-34,8 МДж / кг)

• Щільність органічної маси - 1500-1700 кг / м3

• Вологість - 1-5%

• Летючі речовини - 9%

• Вміст вуглецю - 93,5-97,0%

• Зольність - 8-19%

 Головна відмінність вугілля від дров в тому, що воно горить практично без видимих ​​язиків полум'я. Дим і запах також відсутні. На відміну від інших видів, вугілля марки АМ НЕ спікається. Але воно вимагає попереднього розпалу й великих обсягів повітря для підтримки горіння. У порівнянні з довгополум'яним вугіллям, вугілля АМ горить довше, до 6 годин.

Переваги та недоліки антрациту

• Найвища тепловіддача серед усіх марок вугілля

• Немає необхідності довго просушувати і зберігати вугілля АМ в спеціальному приміщенні, оскільки вміст вологи в ньому вже досить низький. Таке паливо можна зручно зберігати в мішках.

• Відсутність гару, диму і сажі в порівнянні з дровами дозволяє рідше чистити опалювальне обладнання

• Вугілля ам зручно використовувати в опаленні, оскільки воно підтримує довге і стабільне горіння без постійного спостереження за котлом або піччю.

Недоліком антрациту можна вважати високу ціну в порівнянні з дровами та іншими марками вугілля, але вона компенсується його високою теплотою згоряння і іншими позитивними якостями. Ще антрацит підходить не для всіх видів печей. Стінки повинні бути щонайменше 35 мм в товщину, а витяжка не повинна сполучатися з іншими витяжними системами.

 

Особливості застосування антрацитового вугілля в опаленні

Вугілля АМ вимагає деяких простих, але важливих навичок для того, щоб його правильно і швидко розпалити. Після звичайного очищення і підготовки печі до розпалюванні потрібно помістити в топку тріски, папір і інші матеріали для розпалювання. Також знадобляться дрібні дрова для створення вогню і циркуляції повітря в печі. Після того, як дрова прогоріли, можна додати вугілля АМ. Дочекавшись займання першої порції, потрібно додати ще вугілля і розподілити їх рівним шаром. Оптимальна товщина шару палива складає 6-15 см.

Також є декілька хитрощів, які дозволять вам використовувати вугілля АМ максимально комфортно. Щоб звести до мінімуму ймовірність спікання вугілля в топці, можна окропити його невеликою кількістю води. Так ви видаляєте з поверхні пил, який і викликає спікання. На відміну від дров, які потрібно часто перемішувати, це не потрібно робити з вугіллям, особливо дрібних фракцій, тому що він може провалитися крізь ґрати.

Переваги співпраці з нашою компанією

Щоб купити вугілля ам швидко і без клопоту, зверніться в компанію Baza-drov. Ми доставимо будь-яку кількість вугілля у відповідний час і гарантуємо його належну якість. Вам сподобається наш зручний сервіс і вугілля ам 13-25 ціна, яку ми пропонуємо. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

• Високоякісне вугілля необхідної фракції з мінімальною вологістю

• Вибір способу фасування (в мішках по 50 кг або навалом)

• Широкий вибір палива в наявності на складі

• Доставка по Києву і області тоді, коли вам зручно (в той же день або на будь-яку дату за домовленістю)

• Знижки постійним замовникам

• Доступні будь-які способи оплати (готівковий, переклад на карту, безготівковий)

Зв'яжіться з нами, щоб замовити антрацит з доставкою або дізнатися більше про наші товари. Компанія База Дров допоможе вам вибрати, замовити і організувати поставки вугілля.

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать