Вугілля АКО - економічно вигідне тверде паливо

Ціна:
7200грн/т.

Вугілля АКО - економічно вигідне тверде паливо

 

Вугілля АКО - це антрацит, який об'єднує в собі фракції горіх і кулак, який відрізняється підвищеною тепловіддачею і тривалим періодом горіння. Це одна з затребуваних марок у комунально-побутовому секторі, іншими словами, це вугілля для населення. Також доцільно використовувати вугілля антрацит кулак-горіх на різних підприємствах і заводах, в пічках приватних будинків і котеджів, в котельних невеликих організацій.

 

Можна купити вугілля АКО відмінної якості в нашій компанії «Baza-drov». При необхідності ми організуємо не тільки доставку по Києву та Київській області, а також розвантажимо доставлене вугілля.

 

Характеристики, якими володіє вугілля АКО

Антрацит - високоякісне кам'яне вугілля, яке становить від світового запасу близько 3%. Антрацит кулак-горіх - змішаний тип, який об'єднує в собі фракцію горіх розміром 25-50 мм і фракцію кулак розміром 50-100 мм. Колір вугілля чорний, часто з відливом сіруватого відтінку, металевим або скляним відблиском.

 

Володіє вугілля АКО 25-100 такими характеристиками:

• Зміст вуглецю - до 97%

• Вміст сірки - не більше 1,2%;

• Зміст вологи - до 5%

• Розмір фракцій - від 25 до 100 мм;

• Теплота згоряння - від 6600 до 8700 ккал / кг;

• Вихід летючих речовин - 3-4%;

• Зольність - не більше 9%.

 

Вигідно купити вугілля АКО для комунально-побутових потреб, адже даний вид палива один з найвигідніших з економічної точки зору. В середньому на протязі 1,5-2 місяців однією тонною антрациту можна опалювати приміщення площею до 100 квадратних метрів.

 

Особливості горіння та чому варто купити вугілля АКО

Важливо, щоб паливо мало тривалий період горіння і високу ступінь тепловіддачі. Вугілля антрацит горіх-кулак лідирує в показниках тривалості горіння і тепловіддачі, характеризується високою вуглефікацією (містить до 97% вуглецю). Завдяки цьому він горить плавно, без утворення полум'я, диму і запаху, вугілля тліють довго і жар стійкий, золи утворюється мало. Шматки розпалюються при високій температурі, горять повільно і стійко.

 

Завдяки перерахованим вище особливостям можна зробити висновок, що купити вугілля АКО буде економічно вигідно. Його використання буде доцільним як для заводів, виробничих і невеликих бюджетних підприємств, так і для житлово-комунального сектора і приватних потреб. Даний вид палива відмінно транспортується на великі відстані, для його зберігання не потрібно дотримуватися якісь особливі умови. Загроза самозаймання відсутня.

 

Чому вигідно купити вугілля АКО в «Baza-drov»?

У нашій компанії «База Дров» можна придбати різні фракції антрациту. Вся продукція знаходиться на спеціальних складах, де створюються оптимальні умови зберігання.

Купити вугілля АКО у нас однозначно вигідно, так як ми гарантуємо його відмінну якість і точну вагу, а також доставку по Києву та Київській області. Фракція крупна і чиста, абсолютно не містить сміття, пилу і різних домішок, містить мінімально допустиму кількість вологи.

 

Вас цікавить на вугілля АКО ціна? Всі дані ви можете дізнатися на нашому сайті. Якщо у вас виникли питання, просто подзвоніть нашим менеджерам за телефонними номерами, вказаними на сайті. Вони оперативно дадуть відповідь, нададуть інформацію, що цікавить вас і допоможуть з оформленням замовлення.

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать