Вугільні брикети - економна і зручна альтернатива вугіллю

Ціну уточнюйте

Вугільні брикети - це спресований і висушений вугільний пил. Ті самі дрібні вуглинки, які провалилися б крізь колосникові грати при горінні звичайного вугілля, не йдуть у відходи, а використовуються для створення зручного та економного палива. Власники приватних будинків з банями і камінами віддають перевагу тому, щоб вугільні брикети купити, щоб заощадити на опаленні та зробити цей процес максимально зручним.

Наша компанія пропонує купити вугільні брикети за вигідною ціною з доставкою по Києву і області.

Характеристики

Вугільний брикет може мати різні паливні характеристики в залежності від вихідної сировини. Так, брикети з бурого вугілля містять відносно багато мінеральних, тобто зольних елементів (12%) і багато летючих речовин, через що швидше прогорають. Брикети з кам'яного і деревного вугілля схожі за характеристиками, але останні краще використовувати для приготування їжі завдяки мінімальному вмісту смол і сірки.

Вугільні брикети з антрациту мають найнижчу зольність і найвищу теплотворність. Ось їх детальні характеристики:

• Теплотворність - 6900-7400 ккал / кг

• Зольність - 11%

• Волога - 5-6%

• Вуглець - 90-98%

• Сірка - <1%

Переваги і недоліки

• Висока теплотворність

• Довгий час горіння (6-8 годин)

• Рівномірний жар і відсутність іскор, диму, сажі і чадного газу при горінні

• Відсутність пилу, однаковий розмір шматків і висока механічна міцність забезпечують порядок і чистоту в місці зберігання

• Підвищена ефективність у порівнянні з кусковим вугіллям за рахунок відсутності дрібних вуглинок і пилу, які падають крізь ґрати в зольник

Єдиним недоліком вважається брикети вугільні ціна, але вона обумовлена ​​ високою щільністю і теплотворністю цього палива. У перерахунку на кількість виділеного тепла ціна така ж або нижча за аналогічні товари. Спробувавши наші вугільні брикети київ, ви зрозумієте, що за цю ціну ви отримуєте максимум зручності і мінімум турбот.

Як роблять вугільні брикети (технологія виробництва)

Основний компонент, з якого виробляють вугільні брикети - це дрібна фракція вугілля (0-5 мм). Можна використовувати як деревне, так і будь-яке викопне вугілля (буре, кам&apos;яне або антрацит). Брикетування дозволяє по максимуму використовувати доступні природні ресурси.

Другий компонент - це звичайна вода, яка допомагає перетворити вугільний пил на в&apos;язку масу для зручності брикетування. Ніяких додаткових склеювальних добавок не потрібно, оскільки при нагріванні вугілля спікається за рахунок природних сполучних компонентів. Молекули восків, фенолів і смол, які входять до складу вугілля, при нагріванні з водою поляризуються і утворюють зв&apos;язки, склеюючи дрібні частинки між собою. Деякі виробництва все ж застосовують бітумні, поліетиленові, білкові, крохмальні або глиняні добавки.

Перший етап - це підготовка сировини, яка включає в себе подрібнення і сушку. Далі вугільний пил змішується з водою до кашоподібної консистенції. Ця маса подається на прес, де вона обпалюється і піддається тиску до 100 МПа. Вода випаровується, вугільний пил склеюється, а після випалу вугільні брикети набувають вологостійку поверхню. Далі брикети піддаються подальшій сушці, охолодженню і фасуванню.

Форма брикетів залежить від конструкції преса. Найчастіше зустрічаються вугільні брикети типу піні-кей (шестигранні стрижні з отвором по центру) і нестро (циліндри), а також брикети неправильної округлої форми.

Вугільні брикети: особливості застосування

Купити паливні брикети вугільні та успішно ними користуватися може власник будь-якого приміщення, яке опалюється твердим паливом. Вони підходять як для великих заводських котлів, так і для маленьких печей в приватних будинках. Каміни і лазні також зручно і безпечно опалювати вугільними брикетами, оскільки вони дають мінімум диму і чадного газу. При цьому потрібно дотримуватися однієї умови: стінки цегляної печі повинні бути не менше 35 см в товщину, щоб витримати високу температуру горіння.

Вугільні брикети для опалення невибагливі в зберіганні. Як і будь-яке паливо, їх слід тримати в сухому провітрюваному приміщенні. Як свідчать на вугільні брикети відгуки, при зберіганні такі брикети принесуть набагато менше незручностей, ніж дрова чи вугілля. Стандартна форма уможливлює компактну укладання, вологостійкість поверхня запобігає набір вологи, а пилу від них в рази менше, ніж від звичайних вугілля.

Як розпалити вугільні брикети

Антрацит - найщільніший вид вугілля. Очевидно, його брикетована форма по щільності перевершує інші види паливних брикетів. Тому при розпалюванні таких брикетів потрібно дотримуватися деяких правил.

Спочатку необхідно очистити піч або камін, як зазвичай. Потім потрібно розтопити невелику партію дров, попередньо підклавши під деревину папір і інші матеріали для розпалювання. На прогорілі дрова можна викладати вугільні брикети. Слід залишати проміжки між ними, щоб забезпечити хорошу циркуляцію повітря в топці. Нестача повітря може сповільнити або зупинити горіння, а занадто сильна вентиляція - прискорити його, таким чином знизивши ефективність опалення.

Переваги співпраці з нашою компанією

Зателефонуйте або залиште заявку, щоб вугільні брикети київ купити і забезпечити себе добротним і економним паливом на весь сезон. Ми пропонуємо:

• Брикети високої якості з антрациту від виробника

• Вигідна на вугільні брикети ціна київ

• Швидка доставка в будь-яку точку Києва і області (ціна залежить від пункту призначення)

• Гнучкий графік доставки (з сьогодні на сьогодні або на іншу зручну вам дату)

• Асортимент якісного твердого палива (дрова, пелети, брикети)

• Вибір зручного способу оплати (переказ на карту, готівковий, безготівковий)

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать