Брикети Піні Кей - універсальне та економне паливо

Ціна:
3400грн/т.

Брикети піні кей - це дрова, позбавлені більшості недоліків і наділені усіма їх перевагами. Уявіть собі дрова, які не потрібно сушити, часто підкидати і виділяти половину двору на їх зберігання. Вони чудово послужать як в опалювальному котлі, так і в каміні або мангалі. Все більше людей переходять на піні кей завдяки їх зручності, економності та нешкідливості для навколишнього середовища.

Якщо ви вирішили паливні брикети піні кей купити київ, зверніться в нашу компанію. Ми доставимо це якісне і екологічне паливо в будь-яку точку Київської області. Вам сподобається наш зручний сервіс і паливні брикети піні кей ціна, яку ми пропонуємо.

Характеристики

• Довжина - 200-300 мм

• Зовнішній діаметр - 60 мм

• Діаметр внутрішнього отвору - 10 мм

• Щільність - 1,08-1,40г/см3

• Теплотворність - 4300-5000 ккал/кг

• Зольність - 0,5-1,2%

• Вологість - до 8%

 

Брикети Піні Кей легко розпізнати за характерною формою - шестигранник з отвором в центрі. Також вони виглядають темніше, ніж паливні брикети інших класів, оскільки проходять стадію випалу. Вони практично не виділяють пилу і не кришаться при належному зберіганні. Це найбільш щільний вид брикетів.

Перш ніж купити брикети піні кей, зважте всі плюси і мінуси.

 Переваги

Ефективність. Паливні брикети піні-кей мають високу теплотворність, порівняну з кам'яним вугіллям, завдяки низькій вологості і високій щільності.

Зручність в зберіганні. Знову ж завдяки щільності, такі брикети займають в кілька разів менше місця, ніж дрова або навіть інші види деревних брикетів. Одну тонну брикетів можна акуратно укласти на європіддон.

Простота у використанні. Їх не потрібно колоти і просушувати перед використанням, а горять вони на кілька годин довше, ніж дрова. Низька зольність і відсутність домішок дозволяє рідше вигрібати золу з топки і прочищати димохід.

Універсальність. Якщо паливні брикети pini kay купити, можна їх використовувати практично скрізь, де потрібно тверде паливо - від промислового опалювального котла до багаття у поході.

Екологічність. Деревина - це поновлюваний природний ресурс, спалювання якого не порушує баланс парникових газів в атмосфері. Крім того, застосування трісок і тирси у виробництві брикетів дозволяє по максимуму використовувати ресурси вже спиляних дерев. Чадний газ і сірка в димі практично відсутні, а те, що залишається після спалювання, може послужити хорошим добривом.

Затишок. Брикети Піні Кей не іскрять, не видають неприємних запахів і практично не виділяють дим при горінні, а значить, їх легко можна застосовувати в опалювальних приладах з відкритим вогнем.

Недоліки

Вартість. На брикети піні кей ціна вище, ніж на дрова та інші види брикетів. Це обумовлено їх високою щільністю.

Вологостійкість. У вологому приміщенні паливні брикети pini kay дуб, як і звичайні дрова, можуть набрати вологу і стати більш рихлими, через що знижується теплотворність.

 

 Технологія виробництва

Головна сировина для виготовлення брикетів піні кей - це деревна тирса і тріски з сосни або дуба. Їх можна брикетувати без додавання будь-яких сполучних елементів, оскільки вони містять природний клей - лігнін.

Основні етапи:

1. Подрібнення. Сировина подрібнюється до однорідної маси, після чого подрібнена деревина надходить в відсіювач або сепараційний барабан на сортування. Іноді подрібнення проходить у два етапи: на тріскорізі й молотковій дробарці.

2. Сушка. Повітря нагрівається і подається в сушильний барабан. У нього ж надходить тирса і обробляється до вологості 10-12%. При меншій вологості тирса не склеюється через недостатнє виділення лігніну, а при більшій - брикети стають рихлими.

3. Транспортування. Висушена тирса прямує в прес по шнековому транспортеру.

4. Пресування. Прес-екструдер створює тиск 1100 бар, а нагрівачі підвищують температуру до 240-300оС. При цьому з деревини випаровуються залишки вологи і виділяється лігнін, який склеює її в брикет. Тут, на матриці преса, брикети Піні Кей набувають характерної форми.

5. Охолодження. Сформована трубка, яка виходить з преса, прямує в камеру охолодження і далі транспортується на фасування.

Додаткове обладнання включає в себе накопичувальні бункери для тирси, витяжку для відводу водяної пари і газів, що виділяються при нагріванні, ділильне колесо для нарізання брикетів, вентилятори, електрообладнання тощо

 

Особливості застосування брикетів Піні Кей

Як згадувалося раніше, паливні брикети піні кей - це універсальне паливо. Ось короткий список побутового застосування цих брикетів:

• Твердопаливні котли та цегляні печі в приватних будинках

• Буржуйки в гаражах і побутових

• Лазні

• Мангали

• Шашличниці і барбекю

• Похідні грубки

• Каміни

• Самовари

Як свідчать паливні брикети піні кей відгуки, потрібно дотримуватися певних правил при розпалюванні. По-перше, слід дотримуватися загальних правил безпеки та догляду за опалювальним устаткуванням. По-друге, не варто закладати занадто багато брикетів: вони і так горять досить довго.

Рекомендується спочатку розкласти в топці звичайні матеріали для розпалювання, такі як папір і тріски, а потім викласти кілька брикетів pini kay, залишаючи між ними проміжки. Коли вони розгоряться, можна додати більше брикетів. Не потрібно перевертати їх в процесі горіння, тому що вони довго і рівномірно горять і без цього.

 

 Витрати на опалювальний сезон

Остаточна сума витрат на опалення приватного будинку залежить від площі і характеристик приміщення, а також від того, яка на паливні брикети pini kay ціна. Для будинку 100 м2, який вимагає 70 Вт на опалення 1 м2 на годину і опалюється котлом з ефективністю 80%, на 5 місяців опалювального сезону знадобиться 20,100 кВт енергії. Брикети Піні Кей мають теплотворність 4,5 кВт / кг, отже, їх потрібно заготовити приблизно 4,5 тонни.

 

Зателефонуйте нам, щоб паливні брикети піні кей купити з доставкою по Києву і області. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

• Якісні брикети з сосни від виробника

• Оптовий і роздрібний продаж в надійній упаковці (по 12 штук, 10 кг в поліетиленовій плівці)

• Широкий вибір дров, пелет і брикетів для опалення

• Зручні умови оплати і доставки (в той же день або на зазначену дату)

 

Купить

Для замовлення колотих дубових або березових дров Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать