Брикети Нестро - якісне тверде паливо для котлів і камінів

Ціна:
4400грн/т.

Брикети Нестро - це тверде паливо з тріски і тирси дуба, сосни та інших порід дерев. Брикети виробляються методом холодного пресування, мають високу теплотворність, довго горять, підходять практично для всіх видів вогнищ. Купити брикети Нестро - вигідно для власників приватних будинків, їх зручно транспортувати і зберігати.

Брикети Нестро - альтернатива вугіллю і дровам для опалення приміщень і забезпечення гарячого водопостачання.

Особливості застосування брикетів Нестро

Щоб топити котел або камін брикетним паливом, знадобиться 2-6 брикетів для першої закладки, в залежності від об’єму камери. Для розпалювання можна використовувати сірники і папір або спеціальну запальничку, при бажанні - рідину для розпалювання. Однак на паливні брикети Nestro відгуки такі, що більшість обходяться без горючої рідини.

Брикети Нестро використовують в наступних видах вогнищ:

 • Твердопаливний котел
 • Піч
 • Камін, відкритий або закритий
 • Камін з водяним контуром
 • Піролізний котел
 • Опалювальна піч (буржуйка)

Якщо ви перший раз вирішили купити брикети Нестро і топити ними, зверніть увагу, що при закладанні в топку їх вам знадобиться менша кількість ніж дров. Якщо закласти в казан брикетів за обсягом стільки ж, як дров, можна викликати перегрів і неполадки.

Купити брикети Нестро можна для приміщень:

 • приватний будинок
 • котедж
 • дача
 • підсобне приміщення
 • літня кухня
 • теплиця
 • кафе або ресторан
 • заправка
 • лазня, сауна і т.п.

Брикет нестрого горить і тліє з виділенням тепла близько 4-5 годин. Для підтримки безперервного жару потрібно додавати паливо по мірі згоряння раз в 3,5-4 години. прибирати при цьому золу практично не потрібно, так як її мала кількість ніяк не впливає на роботу котла.

Як розрахувати необхідну кількість брикетів Нестро на опалювальний сезон

Щоб замовити доставку потрібної кількості паливних брикетів Нестро по Києву або області, бажано розрахувати заздалегідь, скільки палива знадобиться на весь опалювальний сезон. На жаль, точний розрахунок зробити неможливо, тому що занадто багато факторів доведеться врахувати - вид котла, його тепловіддачу, площу приміщення, прогін води, якщо він передбачається, а також дуже важливо закласти в розрахунки тепловтрати самого приміщення. Останній фактор відображає стан стін і прорізів (вікна, двері), їх щільність і здатність зберігати тепло. Зрозуміло, перш ніж купити брикети Нестро, точніше дізнатися потрібну кількість палива можна дослідним шляхом.

Також розрахувати потрібну кількість брикетів на сезон допоможе переведення кількості дров, яку ви витратили в минулому сезоні. Так, коефіцієнт для розрахунку - 1,7. Це означає, що вашу звичайну кількість дров на сезон потрібно розділити на 1,7, і вийде потрібна кількість брикетів. Наприклад, якщо витрачалося 5 тонн дров, то купити брикетів Нестро потрібно 3 тонни.

Технологія виробництва брикетів Нестро

Вихідний матеріал - тріски і стружка різних порід дерев, таких як сосна, дуб, ялина, липа, береза ​​та ін. Тут слід зазначити, що порода дерева не грає важливої ​​ролі в теплотворенні брикетів. Для дров цей показник важливий, проте брикети Nestro виробляються із сировини, подрібненї до однакового стану, тому структура у них теж однакова, і теплотворність практично не відрізняється.

Метод виробництва брикетів Нестро - ударно-механічне пресування на спеціальних апаратах. В процесі пресування з сировини виділяється натуральна клейка речовина - лігнін, яка міцно зв'язує форму брикетів. при цьому ніяких додаткових речовин і хімії не використовується, тому купити брикети Нестро і опалюватися ними - екологічно і безпечно для людини.

Брикети Нестро мають форму циліндра без отвору в середині, що відрізняє їх від форми інших виробників. Циліндрична форма близька до форми поліна - звично і зручно для закладки в камін або котел.

Характеристики паливних брикетів Нестро

Для характеристики палива використовується ряд ключових показників - теплотворність, вологість і зольність.

 • Теплотворність. Брикети Нестро мають високу теплотворність в порівнянні з дровами. Їх показник - 4800-5200 ккал / кг, тоді як дрова дають 2200-2800 ккал / кг. На практиці теплотворність означає, що закладати паливо в котел можна рідше, зокрема, можна робити нічні перерви на 6-7 годин, а тління в котлі буде тривати. Ще для порівняння можна згадати теплотворність вугілля - 5000-7500 ккал / кг.
 • Вологість. Вкрай важливий показник для твердого палива. Наявність вологи в структурі деревини - ворог хорошої тепловіддачі. Справа в тому, що при згорянні велика частина енергії йде на випарювання вологи, а не на обігрів. Нормальною для дров вважається вологість 15-22%, вологість вище 22% вимагає просушки перед закладкою в піч. Брикети Нестро мають вологість 8%, причому завжди стабільну, так як пресоване паливо практично не вбирає вологу з навколишнього середовища. Це робить їх полум'я спекотніше, а тепловіддачу - повніше.
 • Зольність. Зола, попіл - неминучі продукти згоряння. Чим менше зольність, тобто кількість вогнетривкого залишку палива, тим краще його якість і тим зручніше для людини. Зольність відображає не тільки кількість залишку в котлі, а й кількість нагару, що утворюється на стінках котла або каміна, в димоході, а також потрапляє в приміщення, де його так чи інакше вдихають люди. Зольність брикетів Нестро вкрай низька - всього 1%, що робить їх вигідними і чистими з точки зору комфорту у використанні.

На нашому сайті ви можете купити брикети Nestro за ціною від виробника. Ми здійснюємо доставку по Києву та Київській області. Вартість доставки залежить від відстані, ви завжди можете уточнити це у наших фахівців.

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать