Дрова з ясена

Ціна:
1700грн/м.куб

Всім відомо, що для спалювання дров з метою опалення, краще використовувати дерева твердих порід, таких як дуб, ясен, вільха, граб, акація. Тверді, листові породи, з допустимим відсотком вологості, при згорянні виділяють багато корисного тепла і дуже мало смол, які згодом можуть привести до швидкого заростання димоходу сажею. Але, не дивлячись, на те, що дані листові дерева між собою чимось схожі, кожна порода має свої принципові відмінності, і дрова з ясена в тому числі, тому про нього і поговоримо.

Основні відомості про ясень

Деревина ясена дуже міцна і пружна, завдяки цьому дрова з ясена забезпечують тривале і висококалорійне горіння. Випромінюючи яскравий вогонь і виділяючи благородне тепло, дрова цього дерева цінуються багатьма користувачами камінних печей і топок. Компанія База Дров пропонує своїм клієнтам якісні та сухі дрова з ясена, при тому, що далеко не всі компанії займаються заготівлею та постачанням таких дров. Причиною цього, є саме складність в тому, щоб розколоти деревину, оскільки вона має високу твердість і щільність.

Із завидною популярністю, ясен може легко обігнати, по затребуваності, дрова дуба або акації, але знову таки, кількість дров з ясена, в деяких компаніях, дуже обмежена і вони не здатні запропонувати необхідний обсяг своїм клієнтам. На відміну від подібних компаній, "База Дров" завжди має у себе на складі необхідну для вас кількість підготовлених, досить сухих дров з ясена.

Характеристики дров з ясена

Компанія "База Дров" рекомендує до використання цей вид деревини, оскільки дрова з ясена мають відмінні опалювальні здатності, схожі на дуб або бук. Але в той же час, ясен щільніше і має більш міцну структуру, через що колоди цього дерева набагато складніше розколоти. У цьому він більше схожий на глід, і саме з цієї причини, дрова з ясена є менш популярними і більш дорогими, у порівнянні з іншими твердими породами. Але це не привід відмовлятися від ясена, а навіть навпаки, оскільки його висока щільність і твердість звеличує ясен в категорію благородних сортів деревини.

Оптимальний термін для сушіння дров з ясена, становить 2 роки. Цей термін не перевищує той, що необхідний для сушки інших порід. Але в той же час, ясен має відмінну рису - він відмінно згорає навіть в сирому вигляді і при цьому, згораючи, ясен не виділяє іскор, а сам процес спалювання, є досить рівномірним.

Особливості дров з ясена:

 • Легко розпалюються;
 • Мають невисоку природну вологість;
 • Складно розколюються сокирою;
 • Наділені високою теплотворною здатністю, яка дорівнює 2100 кВт⋅час / м3 і 4,2 ​​кВт⋅час / кг;
 • Оптимальна вартість дров, відповідно до їх природними характеристиками.

Характеристики ясена при горінні

Відомо, що вибираючи дрова у Києві з метою опалення своїх приміщень, будь-то власне житло або комерційний заклад, в першу чергу люди звертають увагу на наступні характеристики:

 • Теплотворна опалювальна здатність;
 • Тривалий час горіння;
 • Комфорт і візуальна естетика при згорянні в топці;
 • Повільне і рівномірне тепловиділення;
 • Невисока кількість виділених смол і сажі;
 • Оптимальна вартість.

Дрова з ясена, наділені всіма вищезгаданими властивостями. Вони повільно перегорають, виділяючи достатню, для обігріву, кількість комфортного тепла. Більш того, після згоряння, вугілля в топці ще довгий час залишаються розпеченими, завдяки чому, зберігається висока тепловіддача і триває до повного вигоряння деревного вугілля ясена.

Дрова з ясена горять дуже красиво і рівномірно, радуючи ваші очі, приносячи з собою умиротворення і спокій, яким і повинен бути наділений справжній "живий" вогонь. При цьому, ви можете не хвилюватися за високий вміст смол при згорянні дров з ясена. Незалежно від режиму згоряння ясена, повільне або інтенсивне, смоли в даних дровах просто напросто відсутні, на відміну, наприклад, від берези, яка при повільному згорянні виділяє дьоготь (березова смола).

Чому краще вибирати дрова з ясена

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що дрова з ясена, є дуже економічним паливом, оскільки протяжність горіння, становить досить довгий час. Вони однаково підходять як для твердопаливних котлів, так і для печей і дров'яних топок. Ще однією перевагою цієї породи дерева є те, що воно має природний допустимий, для горіння, відсоток вологості. Це означає, що в порівнянні з іншими листовими деревами, дрова з ясена, при горінні в сирому вигляді, не витрачають багато корисного тепла, для висушування зайвої вологи, а відразу націлені на опалення приміщень. При цьому, дрова з ясена наділені додатковими, безперечними перевагами, такими як:

 • Високий рівень безпеки (обумовлена ​​відсутністю іскор при горінні);
 • Приємне естетичне сприйняття (підкріплене барвистим і яскравим полум'ям);
 • Збереження димоходу в чистому вигляді на тривалий термін (завдяки мінімальній кількості кіптяви).
 • Все це підвищує цінність дров з ясена.

Після того, як ясен порізаний, розколотий на поліна (в середній довжині 30-40 см і шириною 8-12 см.) І висушений, йому не властиво більше вбирати в себе вологу, тому, дрова з ясена можна сміливо зберігати як в спеціальних приміщеннях для сушіння, так і на відкритій місцевості або просто під навісом, навіть в прохолодну і вологу погоду, без шкоди для ваших дров. А заклавши поліна в камеру згоряння і дочекавшись поки поліна неспішно перегорять, ви переконаєтеся в тому, що після згоряння, дрова перетворяться в щільний деревне вугілля, яке ще довгий час буде віддавати своє тепло. Ці властивості ясеня говорять про те, що виконавши останню закладку дров в топку перед сном, на ранок ви отримаєте ще теплу піч і відповідно тепло і затишок у вашому домі.

Ви можете купити дрова з ясена у перевірених постачальників. Купуйте дрова на "Базі Дров".

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать