ДРОВА СОСНОВІ КОЛОТІ

Ціна:
1400грн/м.куб

Чим такі хороші колоті соснові поліна? Використовувати їх для опалення камінів - одне задоволення, адже з перших хвилин ви відчуєте ні з чим незрівняний аромат лісу, вдихнувши його на повні груди. Крім того, колоті поліна досить непогано горять, і вам не знадобиться використовувати їх у великих кількостях, що також дозволить вам заощадити чимало коштів на їх покупку.

заготівля колотих дров

Інше питання - де ж купити колоті поліна в Україні? Їх пропонують багато компаній, але далеко не кожна з них готова запропонувати вам настільки привабливі умови, як "База дров". По-перше, якість нашої продукції завжди висока. По-друге, ціни - одні з кращих на ринку, і вам не складе особливих труднощів порівняти наші ціни з тими, які пропонують наші конкуренти. І, звичайно ж, ми завжди готові взяти на себе всі питання, пов'язані з доставкою соснових колотих дров, або будь-який інший продукції нашого широкого асортименту.

Якщо ви хочете купити дрова, які дають хороший жар, швидко розпалюються і легко розколюються, тоді соснові дрова підійдуть вам найкраще. Саме соснові дрова дозволять вам відчути не тільки фізичне, а й душевне тепло. Просто насолоджуйтеся їх ароматом, сидячи біля каміна, а про все інше подбаємо ми. Всього один телефонний дзвінок - і ви зможете замовити соснові поліна в будь-якому обсязі, а все інше наша компанія візьме на себе.

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать