Купити дрова граб - економічно вигідне придбання

Ціна:
1700грн/м.куб

Дрова граба є одним з лідерів по щільності, тепловіддачі і тривалості горіння, прирівнюючись по характеристикам до дуба. Але при цьому вони мають переважні відмінні риси, завдяки яким купити дрова граб у багатьох ситуаціях практично і економічно вигідно. По тепловіддачі вони перевищують всі відомі варіанти палива деревного типу, в тому числі торф'яні брикети, поступаючись своїми позиціями тільки кам'яному вугіллю.

Наша компанія «Baza-drov» пропонує купити дрова граб в Києві і області по приємно лояльним розцінкам. Своїм клієнтам ми пропонуємо тільки добірні дрова, які зберігаються з дотриманням оптимальних умов. При необхідності організуємо доставку і розвантаження.

Головні характеристики, якими відрізняється деревина граба

Дерево граб є цінною деревиною, яка відноситься до сімейства березових. Дана порода одна з найбільш твердих і стійких до зносу. За кілька століть вона отримала репутацію деревини, що корисна в господарстві і різних видах діяльності. Поліна граба гладкі й рівні, майже без кори, їх структура однорідна, дуже щільна і волокниста. З давніх часів особливо цінувалися граб дрова через спекотне полум'я у ковалів, гончарних і ливарних майстрів, пекарів і ювелірів.

Вигідно відрізняє дрова граб характеристика підвищеної щільності, яка перевищує дубові десь на 5-10%. Завдяки цьому вони горять дуже довго, дають сильний жар і хороші вугілля, які будуть довго тліти і віддавати тепло. При цьому розпалюються поліна легко, так як вони мають невисоку природну вологість.

З економічної точки зору купити дрова граб доцільно і вигідно. Вони мають підвищену тепловіддачу, яка навіть вище, ніж у дубових полін. В середньому дуб дає 2000 ккал / кг палива, а граб порядку 2300-2400 ккал / кг палива. Тому купити дрова граб можна не тільки для домашніх і приватних цілей, а й для обігріву різних об'єктів комерційного призначення.

Основні характеристики дров з граба:

 • Щільність деревини - 740-795 кг / м3
 • Температура горіння - 10200С
 • Жарогенерація - 85%
 • Питома теплота згоряння (вологість 20%) - 1654-2148 ккал / дм3.

Рекомендовано купити дрова граб для розпалювання в камінах, печах зі слабкою тягою, булерьянов, твердопаливних котлах, а також для мангалів і барбекю. Дана деревина при горінні виділяє тонкий і ледь вловимий аромат лісу з нотками терпкості, що робить процес вельми приємним. Полум'я горить рівно і заворожуюче яскраво, виглядаючи чудово в камінах і створюючи особливу атмосферу романтики.

Перш ніж граб купити, слід врахувати головний недолік цієї породи. Така деревина дуже складно розколюється на цурки. Якщо доведеться самостійно колоти дрова з граба, рекомендовано попередньо дати їм трохи відлежатися на морозі, що зробить їх трохи податливими. Але наша компанія «База дров» все ж настійно рекомендує і пропонує своїм клієнтам купити дрова граб вже колотими.

Переважні особливості дров граба при горінні

Купити дрова граб варто, так як вони характеризуються при горінні такими позитивними властивостями:

Процес горіння досить повільний, утворюється стійкий жар і довго тліюче вугілля, яке зберігає високу температуру близько 2 годин;

 • Яскраве, рівне і майже бездимне полум'я, яке горить рівно, практично не іскрить і не стріляє вуглинками;
 • Утворюється невелика кількість золи, яка є відмінним добривом;
 • Виділення корисних іонів срібла, які знищують хвороботворні віруси і мікроби, дезинфікуючи природним чином приміщення;
 • Знищення чорної цвілі, які викликають астму, а також інші захворювання дихальної системи або серця;
 • Виділення в повітря ефірних масел, наповнення приміщення легким і трохи терпким запахом лісової свіжості, що створює заспокійливу атмосферу спокою.

З вище перерахованих моментів можна зробити висновок, що рішення купити дрова граб доцільне і корисне. Якщо з їх допомогою ввечері розтопити в будинку піч або камін, то утворенне і поширене тепло буде зберігаться без додаткових і особливих зусиль майже повну добу.

Ви прийняли рішення купити дрова граб для особистого домашнього застосування? Проводячи відпочинок у дворі приватного будинку або на природі, жарячи при цьому дуже смачний шашлик, вам не потрібно буде постійно відходити від настирливого і неприємного диму. Адже горять ці дрова практично без диму, при цьому спека від вугілля буде достатня, щоб приготувати шашлик на чималеньку компанію.

Чому вигідно купити дрова граб в Baza-drov

Шукайте, де знайти якісні і добірні дрова граб в Києві? Звернувшись в нашу компанію «База дров» ви гарантовано зможете придбати відмінну продукцію в потрібних об’ємах. Ми працюємо з роздрібними і оптовими покупцями, пропонуючи вигідні умови співпраці. У нас на дрова граб ціна приємно вас здивує, при цьому їх якість відмінна. Ми організуємо доставку по Києву та Київській області, а також розвантаження і при необхідності укладання дров.

Замовити і купити дрова граб в Baza-drov вигідно, так як співпраця з нами характеризується такими перевагами:

 • Просушені і витримані дрова добірної якості, що відповідають стандартам;
 • Наявність власного автопарку з вантажними автомобілями, здійснення доставки дров по Києву і області;
 • Можливість доставки в день замовлення або в будь-який інший зручний для покупця день, всі дрова поколоти і знаходяться в наявності на складі;
 • Зручні системи оплати покупки - безготівковий або готівковий розрахунок;
 • Вигідні умови покупки, спеціальні бонуси і індивідуальні знижки для постійних покупців.

Якщо вам необхідно купити дрова граб, просто зателефонуйте нашим менеджерам. Вони дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, при необхідності нададуть кваліфіковану допомогу та консультацію

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать