ДРОВА БЕРЕЗОВІ КОЛОТІ

Ціна:
1500грн/м.куб

Для яких цілей нам потрібна береза? Випити смачного березового соку - раз. Насолодитися красою цього дивного дерева - два. Зігрітися - три. Ось тільки зігріватися варто не тільки душевним теплом, а й сидячи біля каміна в затишній обстановці. І в цьому вам допоможуть колоті березові поліна.

заготовка колотых дров

Все звучить чудово, але для того, щоб заготовити їх, може знадобитися не один день. Так, все саме так, якщо ви візьмете в руки сокиру і спробуєте зробити все самостійно. Втім, у нас є для вас пропозиція кращє - ви дзвоните в компанію "База дров", говорите нам про те, скільки саме продукції вам необхідно, і куди нам потрібно її доставити. Ось і все, проблема вирішена! Уже сьогодні, витративши час на більш корисні і приємні справи, ви можете купити дрова, завдяки яким зможете зігрітися не тільки ви, але і вся ваша сім'я.

Якщо необхідно, наші фахівці допоможуть вам розрахувати, скільки саме березових полін вам буде потрібно для опалення камінів, бань або саун, і разом ми з вами зможемо мінімізувати ваші витрати на покупку. Але головним чинником такої економії, звичайно ж, стануть наші доступні ціни в Україні. Поспішайте купити березові колоті дрова, поки їх вартість мінімальна!

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать