ДРОВА АКАЦІЇ КОЛОТІ

Ціна:
1700грн/м.куб

Ні для кого не секрет, що дрова акації відмінно підходять в якості сировини для опалення будинку, і саме їх найчастіше вибирають для цих та інших цілей. Акація горить значно краще ніж інші дрова.

заготовка колотых дров

Ось тільки придбати їх на ділі виявляється складніше, ніж багато хто уявляє. Проблема полягає в тому, що акація - це тверда порода, яка давним-давно числиться як дуже рідка порода. Тому, намагаючись самостійно спиляти акацію ви ризикуєте порушити закон з усіма неприємними наслідками. Ну а про те, щоб просто зрубати дерево, і зовсім не може бути й мови. Ми не радимо вам займатися самодіяльністю і йти на невиправдані ризики. Та й подумайте, хіба це буде правильним рішенням, особливо, зважаючи на те, що придбати колоті дрова акації ви без особливих зусиль зможете у нас. Ціни - одні з найнижчих на ринку, якість сервісу не викликає ніяких сумнівів. Ми без зайвих розмов відправимо вам дрова в будь-яку точку Києва і Київської області.

Наші дрова акації - найкращі в світі. Відмінно горять, стійкі до вологи. Але найголовніше - їх завжди можна купити, звернувшись до нас. Без будь-яких обмежень!

 

 

Купить

Для замовлення Вам достатньо зателефонувати нам по одному з телефонів:

(098) 957-02-17, (066) 855-90-06

Также вас могут заинтересовать