Дрова

Baza-Drov – все для отоплення в Києві

Чому ми

Ми на ринку вже 10 років

А значить ми все знаємо про опалення дровами і вугіллям. І з задоволенням надамо вам пораду.

Купівля від 1 куба

Ми доставимо будь-яку кількість

Швидка доставка

Ми можемо доставити продукцію день в день

Хочете купити дрова в Києві?

Дрова – це унікальне паливо. Ви можете купити дрова для опалення:

 • приватних будинків (забезпечують економію коштів на пальному)
 • печей
 • камінів
 • твердопаливних котлів

 

купити дрова київТривале горіння і висока тепловіддача – важливі показники, які потрібно враховувати при покупці дров. У нас можна купити дрова в Києві і Київській області лише з такими характеристиками.

У нас сухі дрова чи ні? Дрова, які зараз знаходяться на складі заготовлені з осені. Це означає, що вони вже встигли висохнути і готові до розпалювання.

Мінімальне замовлення від 1 куба. 

Розміри дров: довжина стандартно 35-40 см і товщина на розкол 10-15 см. Також якщо треба можемо зробити розміри під замовлення, потрібного вам розміру.

Доставка. Ми доставляємо дрова по Києву та Київській області. Ви можете купити дрова як навалом, так і в складеному вигляді. Ми доставляємо дрова такими машинами:

 1. Газель (вміщує 1-5 кубів).
 2. Самоскид. Замовлення від 8 до 11 кубів.
 3. Фура. Складометраж від 25 до 40.

Терміни доставки. Привезти можемо день в день, так як всі дрова поколоти і лежать у нас на складі. Або в будь-який інший день, який зручний вам. Ми працюємо без вихідних. 

Ціна доставки. Ціна вважається окремо в залежності від того, скільки кубів ви замовляєте і куди везти. Тому що різна кількість кубів ми веземо різними машинами. Надаємо знижку при покупці від 8 кубів. Чим більше кубів ви замовляєте - тим більша знижка. Точну ціну зі знижкою уточнюйте у консультантів.

Оплата. Оплата проводиться будь-яким способом: готівкою при доставці, безготівковим на карту, за передоплатою. Будь-які нюанси ви можете дізнатись за телефонами.

Які можна купити дрова?

 1. Дубові дрова. Хороша тепловіддача, довгий горіння. Відмінне рішення, як для каміна, так і твердопаливного котла. Дубові дрова НЕ коптять, не мають неприємного запаху. Вони економно витрачаються, мають тривалий термін зберігання.
 2. Дрова акації лідер серед опалювальних матеріалів. Дрова акації відмінно зберігаються, довго горять, тому для розпалювання потрібні обрізки з пилорами або березові тирсу. Приємний аромат і висока тепловіддача - основні характеристики.
 3. Березові дрова – відмінне рішення для каміна або печі. Береза ​​є природним антисептиком, такі дрова дозволять позбавити будинок від вірусів. Прочищає димохід, знімає наліт з золи, змушуючи його обсипатися всередину печі.
 4. Соснові дрова. Дуже добре підходить для печі і твердопаливного котла. У процесі горіння буде чутно потріскування - це смола вивільняється разом з ефірними маслами. Приємний аромат і атмосфера затишку - ось чим славиться це вид деревини.
 5. Вільхові дрова. Красиві, різнокольорові поліна відмінно підходять для мангала або каміна. Вони не тільки приємно пахнуть і відмінно горять, але також виділяють багато тепла, дарують затишок холодною зимою.
 6. Обрізки з пилорами. Для розпалювання твердих листяних порід (дуб, акація) необхідні дрібні тирсу, гілки та обрізки. Вони відмінно наздоженуть температуру, дозволяючи навіть крупно рубаним дров розгорітися.

Як правильно вибрати дрова?

Безумовно, в сучасному світі інтернету немає проблем з будь-покупкою, забиваєш «купити дрова в Києві» і, здається, що проблема вирішена. Насправді, вона тільки починається, якщо ви не звернете уваги на якість привезених дров. На що ж звернути увагу?

колотые дрова

Якісні дрова чи ні, можна дізнатися за такими характеристиками:

період заготівлі

сухість полін;

розміри дров;

порода дерева

При покупці деревини, незалежно від породи, зверніть увагу на якість витримки і просушування. Поцікавтеся, якого року заготівля. Ідеальні дрова - це ті, які заготовили в минулому році. «База дров» пропонує купити дрова в Києві, які Напиляєте восени, а значить вони сухі і відмінно горять.

Не купуйте паливо на вагу. Дерево в залежності від погоди, породи і якості просушування може мати різну масу, а значить, ви будете платити за «воду».

Важливо звернути увагу на розміри полін. В процесі рубки вони будуть трохи відрізнятися, але різниця в товщині і довжині не повинна бути занадто явною. Припустимо відмінність в 5 см (довжина і товщина). Також слід знати місце вирубки деревини. Вологолюбні породи дерева вимагають довгої просушування, вони гірше горять. Виросли в сухих районах дрова - оптимально підійдуть для печі і каміна.

Якщо ви думаєте купити дрова, котрі познущалися над з дерев, що ростуть уздовж дороги. Це не тільки заборонено законом, а й шкідливо для здоров'я покупця. Деревина в процесі життя накопичує шкідливі речовини з навколишнього середовища, а вздовж траси особливо багато вихлопів від бензину і дизеля, сморід від гуми і смоли. Таке паливо може стати причиною алергії і астми від великої кількості отруйних матеріалів, що вивільняються в процесі горіння.

Як зберігати дрова?

Ми забезпечуємо, доставку на місце і розвантаження дров за вказаною адресою. Також є послуга укладання дров за окрему плату.

Подальше збереження дров - ваша відповідальність. Якщо у вас немає спеціального закритого приміщення (сараю), досить зробити навіс над стосом і накрити зверху брезентом.

Особливості деревини для дров

Зробити заготовку великих обсягів дров в Києві без дозвільної документації не реально. Кожен постачальник повинен мати дозвіл на вирубку, заготівлю та продаж дров. Ми надаємо накладну на вашу покупку, що дозволить законно заготовити собі дрова на кілька сезонів. «База дров» пропонує широкий асортимент продукції: колоті дрова, поліна, цілі дрова, чурки і обрізки, гілки та тирсу.

Зберегти близькість з природою, і при цьому створити неперевершений затишок допоможе використання дров для опалення. Піч або камін - насолоджуйтеся м'яким потріскуванням полін і видом красивого рівного полум'я. Забезпечити себе теплом можна, якщо вирішити питання покупки, доставки і збереження деревини.

З «Базою дров» більше немає потреби задаватися питаннями: «Де купити дрова в Києві?», «Як заощадити на доставці?», «Які ціни на дрова в Києві?». Досить зробити дзвінок до нас, і все буде вирішено: сухі колоті дрова потрібної вам породи деревини будуть доставлені прямо до двору. За кілька годин ми привеземо ваше замовлення в будь-який куточок Києва і Київської області.

Щоб купити дрова на Базі Дров, телефонуйте:

(098)957-02-17

(066)855-90-06